ЗМАГАННЯ

зі спортивного орієнтування

пам’яті ПАНЧЕНКО АНАТОЛІЯ

2 червня 2013 року

Місце проведення: м. Суми. Житловий масив між вулиць

Горького,Леваневського, проспекта Шевченко та парку Дружба

Центр змагань: Загальноосвітня школа №10.

м. Суми , вул.. Новомістенська 30 «Школа №10» на Яндекс.Картах

Транспорт: маршрутні таксі, автобуси та тролейбуси м. Суми

http://topgorod.com/sumy/marshutnye-taksy.html

Склад ГСК:

Головний суддя: Олег Постельняк Суми НК 0675401854

Головний секретар: Марина Постельняк Суми 1 кат.

Електронна відмітка: Сергій Сухарєв Суми НК 0951856107

Директор змагань: Сергій Панченко Суми 0660830048

Програма змагань: дистанція спринт у заданому напрямку

10.30-11.​40 реєстрація учасників

12.00 - відкриття змагання

12.30 - старт першого учасника змагань

13.30 - закриття старту

15.00 - нагородження переможців та призерів змагань

Увага : учасники змагань повинній зявитися на арені змагань

до 11.40 та не покидати арену до свого старту.

Заявки: попередні іменні заявки за адресою http://orient.z52.ru/index.php?event=631

або на електронну адресу panchenko.sumy@yandex.ru

або за телефоном +38 066 083 00 48 ( Сергій Олексійович)

Увага: заявки приймаються до 30 травня 2013 року.

Стартовий внесок відсутній.

Арена змагань: загальноосвітня школа №10

Місцевість: житловий масив центральної частини м. Суми

Карта: М 1:4000 ( в 1 см -0 40 м), Н- 2м,

Креслення – травень 2013, автор Плохенко А. ( Херсон)

Небезпечні місця: вулиці міста та при домова територія

з мало інтенсивним рухом транспорту.

Відповідальність за безпеку та збереження життя і здоров’я

спортсменів на дистанції та під час змагань ( до старту та після фінішу)

покладається на представників команд, тренерів та самих учасників.

Учасники змагань: Параметри дистанцій:

 

 

 

 

Ж

Ч

Ч\Ж А

18, 20, 21Е, 35

А

2,7 км

3,0 км

Ч\Ж В

16, 40, 45

В

2,2 км

2,7 км

Ч\Ж С

14 , 50

С

2,2 км

2,2 км

Ч\Ж D

10, 12, 55 та старші

D

1,5 км

1,5 км

Ч\Ж open

новачки та всі бажаючі

 

open

1,5 км

1,5 км

Відмітка: електронна SportIdent, старт ті фініш по чипу.

Легенди надруковані на карті та додатково за 2 хв.

Старт: роздільний. Контрольний час – 1 година.

Визначення результатів: Результат переможця визначається на кожній дистанції ( окремо по групам А, B, C, D open) за

кращим часом проходження.

Нагородження: Переможці та призери змагань нагороджуються подарунками (вимпелами) та дипломами окремо на кожній дистанції у групах Ч та Ж.

Чекаємо ВАС на наших змаганнях!