Date, time of updating:03.05.2010,23:29:39

XIX Міжнародні змагання "Київська весна - 2010", кубок Европи

зі спортивної радіопеленгації

3,55 Мгц

03.05.2010 р. г.Киев


M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


M14 , 4 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Родионов Богдан         76 00:49:52     1   08:38/ 08:38  5   16:08/ 24:46  3   12:28/ 37:14  6   12:32/ 49:46  Finish 00:06 00:49:52  
  2  Чернов Алексей         164 01:00:18     1   11:35/ 11:35  5   19:47/ 31:22  3   13:37/ 44:59  6   15:12/ 60:11  Finish 00:07 01:00:18  
  3  Абрамов Арсен          135 01:00:19     1   13:37/ 13:37  5   14:54/ 28:31  3   18:33/ 47:04  6   13:08/ 60:12  Finish 00:07 01:00:19  
  4  Брюхович Алексей       117 01:01:03     1   11:19/ 11:19  5   20:38/ 31:57  3   15:22/ 47:19  6   13:37/ 60:56  Finish 00:07 01:01:03  
  5  Гладуш Кирилл          118 01:03:22     1   11:33/ 11:33  5   22:02/ 33:35  3   16:12/ 49:47  6   13:28/ 63:15  Finish 00:07 01:03:22  
  6  Рахманов Денис          41 01:09:45     1   11:42/ 11:42  5   28:01/ 39:43  3   19:07/ 58:50  6   10:47/ 69:37  Finish 00:08 01:09:45  
  7  Мирошниченко  Никита   187 01:16:53     1   12:53/ 12:53  5   32:13/ 45:06  3   16:27/ 61:33  6   15:13/ 76:46  Finish 00:07 01:16:53  
  8  Никоненко Роман         39 01:19:37     1   16:37/ 16:37  5   24:05/ 40:42  3   20:28/ 61:10  6   18:19/ 79:29  Finish 00:08 01:19:37  
  9  Литвинов  Андрей       186 01:21:11     1   14:41/ 14:41  5   29:09/ 43:50  3   15:50/ 59:40  6   21:25/ 81:05  Finish 00:06 01:21:11  
 10  Филиппов Николай        43 01:53:20     1   28:24/ 28:24  5   38:00/ 66:24  3   21:34/ 87:58  6   25:16/113:14  Finish 00:06 01:53:20  
 11  Семенов Назар          145 01:54:02     1   45:00/ 45:00  5   36:46/ 81:46  3   17:58/ 99:44  6   14:08/113:52  Finish 00:10 01:54:02  
 12  Кондратюк Юрий          57 01:37:33     1   21:21/ 21:21  6   76:05/ 97:26  Finish 00:07 01:37:33  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


M16 , 4 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Совяк  Владислав        17 00:50:41     1   11:09/ 11:09  5   16:00/ 27:09  3   12:20/ 39:29  6   11:06/ 50:35  Finish 00:06 00:50:41  
  2  Степанов Александр      63 00:55:54     1   12:57/ 12:57  5   15:33/ 28:30  3   15:11/ 43:41  6   12:07/ 55:48  Finish 00:06 00:55:54  
  3  Тарасюк Володимир      146 00:59:06     1   11:13/ 11:13  5   21:28/ 32:41  3   13:46/ 46:27  6   12:33/ 59:00  Finish 00:06 00:59:06  
  4  Дмитрук Андрій         138 01:00:37     1   11:23/ 11:23  5   16:14/ 27:37  3   21:13/ 48:50  6   11:40/ 60:30  Finish 00:07 01:00:37  
  5  Гой Максим              89 01:01:43     1   12:12/ 12:12  5   17:31/ 29:43  3   18:12/ 47:55  6   13:40/ 61:35  Finish 00:08 01:01:43  
  6  Барченко Никита         59 01:04:16     1   11:01/ 11:01  5   31:13/ 42:14  3   11:15/ 53:29  6   10:41/ 64:10  Finish 00:06 01:04:16  
  7  Совяк  Владимир         16 01:07:11     1   12:30/ 12:30  5   25:02/ 37:32  3   16:13/ 53:45  6   13:20/ 67:05  Finish 00:06 01:07:11  
  8  Галатенко  Владимир      7 01:13:35     1   10:21/ 10:21  5   30:14/ 40:35  3   17:26/ 58:01  6   15:27/ 73:28  Finish 00:07 01:13:35  
  9  Пустовойтов Руслан      90 01:35:20     1   11:57/ 11:57  3   53:30/ 65:27  5   16:33/ 82:00  6   13:14/ 95:14  Finish 00:06 01:35:20  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


M19 , 5 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Кудренко  Иван          12 00:42:54     1   06:57/ 06:57  2   05:38/ 12:35  4   07:12/ 19:47  5   14:13/ 34:00  6   08:48/ 42:48  Finish 00:06 00:42:54  
  2  Jakub Lnenicka         191 00:47:01     1   09:10/ 09:10  2   07:29/ 16:39  4   07:59/ 24:38  5   13:32/ 38:10  6   08:46/ 46:56  Finish 00:05 00:47:01  
  3  Рыболов Матвей          66 00:48:08     1   10:08/ 10:08  2   07:20/ 17:28  4   07:16/ 24:44  5   14:13/ 38:57  6   09:04/ 48:01  Finish 00:07 00:48:08  
  4  Родионов Иван           75 00:48:24     1   09:00/ 09:00  2   08:21/ 17:21  4   07:55/ 25:16  5   14:04/ 39:20  6   08:58/ 48:18  Finish 00:06 00:48:24  
  5  Щербатюк Костя          56 00:49:25     1   08:10/ 08:10  2   06:59/ 15:09  4   07:35/ 22:44  5   17:23/ 40:07  6   09:13/ 49:20  Finish 00:05 00:49:25  
  6  Ondrej Simacek         189 00:49:39     2   12:58/ 12:58  4   07:14/ 20:12  1   10:00/ 30:12  5   10:46/ 40:58  6   08:36/ 49:34  Finish 00:05 00:49:39  
  7  Фам  Чунг  Киен         20 00:50:33     1   07:38/ 07:38  2   09:31/ 17:09  4   07:36/ 24:45  5   16:01/ 40:46  6   09:41/ 50:27  Finish 00:06 00:50:33  
  8  Науменко Сергей        104 00:51:03     1   10:54/ 10:54  2   06:44/ 17:38  4   07:45/ 25:23  5   16:20/ 41:43  6   09:15/ 50:58  Finish 00:05 00:51:03  
  9  Вербенко Артём         109 00:51:43     1   06:47/ 06:47  2   10:19/ 17:06  4   08:34/ 25:40  5   14:50/ 40:30  6   11:08/ 51:38  Finish 00:05 00:51:43  
 10  Пугач Алексей          113 00:52:25     1   10:53/ 10:53  2   07:32/ 18:25  4   08:09/ 26:34  5   15:47/ 42:21  6   09:58/ 52:19  Finish 00:06 00:52:25  
 11  Чернат Иван             54 00:55:01     1   08:13/ 08:13  2   07:12/ 15:25  4   08:49/ 24:14  5   21:23/ 45:37  6   09:18/ 54:55  Finish 00:06 00:55:01  
 12  Яблоков Роман          108 00:56:47     2   12:59/ 12:59  1   07:55/ 20:54  4   09:22/ 30:16  5   17:42/ 47:58  6   08:43/ 56:41  Finish 00:06 00:56:47  
 13  Pavel Matoucek         195 00:58:05     2   13:48/ 13:48  4   10:03/ 23:51  1   10:40/ 34:31  5   13:54/ 48:25  6   09:34/ 57:59  Finish 00:06 00:58:05  
 14  Манько Егор             52 00:58:43     1   10:30/ 10:30  2   07:41/ 18:11  4   11:14/ 29:25  4   02:48/ 32:13  5   14:59/ 47:12  6   11:25/ 58:37  Finish 00:06 00:58:43  
 15  Фам  Минь  Тунг         19 01:01:52     2   14:35/ 14:35  1   08:55/ 23:30  5   15:08/ 38:38  4   16:51/ 55:29  6   06:18/ 61:47  Finish 00:05 01:01:52  
 16  Лаврик Ярослав           1 01:03:10     1   12:02/ 12:02  2   09:47/ 21:49  4   09:39/ 31:28  5   19:52/ 51:20  6   11:44/ 63:04  Finish 00:06 01:03:10  
 17  Котлечков Вадим        101 01:15:45     2   17:59/ 17:59  1   06:59/ 24:58  4   14:45/ 39:43  5   19:58/ 59:41  6   15:58/ 75:39  Finish 00:06 01:15:45  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


M20 , 6 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Штанько  Сергей         24 00:51:51     1   06:15/ 06:15  2   05:52/ 12:07  4   07:48/ 19:55  5   13:46/ 33:41  3   09:53/ 43:34  6   08:11/ 51:45  Finish 00:06 00:51:51  
  2  Иванько Алексей         99 00:53:36     1   06:12/ 06:12  2   05:50/ 12:02  4   07:27/ 19:29  5   13:45/ 33:14  3   11:06/ 44:20  6   09:10/ 53:30  Finish 00:06 00:53:36  
  3  Годунов Эдуард         159 00:54:25     1   07:26/ 07:26  2   06:10/ 13:36  4   07:37/ 21:13  5   14:18/ 35:31  3   08:36/ 44:07  6   10:10/ 54:17  Finish 00:08 00:54:25  
  4  Чумак  Дмитрий          22 00:55:55     2   09:34/ 09:34  4   06:51/ 16:25  1   09:34/ 25:59  5   11:04/ 37:03  3   10:23/ 47:26  6   08:23/ 55:49  Finish 00:06 00:55:55  
  5  Jakub Oma              192 00:56:03     2   11:30/ 11:30  4   07:46/ 19:16  1   08:07/ 27:23  5   12:16/ 39:39  3   08:23/ 48:02  6   07:56/ 55:58  Finish 00:05 00:56:03  
  6  Губарев Роман          156 00:56:27     1   06:19/ 06:19  2   06:01/ 12:20  4   07:16/ 19:36  5   14:19/ 33:55  3   12:33/ 46:28  6   09:53/ 56:21  Finish 00:06 00:56:27  
  7  Шатаев Александр        64 00:56:36     1   07:43/ 07:43  2   06:02/ 13:45  4   08:34/ 22:19  5   13:22/ 35:41  3   12:03/ 47:44  6   08:46/ 56:30  Finish 00:06 00:56:36  
  8  Дедовец Евгений        171 00:56:56     1   06:39/ 06:39  2   05:58/ 12:37  4   07:13/ 19:50  5   15:05/ 34:55  3   13:12/ 48:07  6   08:43/ 56:50  Finish 00:06 00:56:56  
  9  Тимченко Дмитрий       158 00:57:27     1   08:36/ 08:36  2   05:53/ 14:29  4   08:00/ 22:29  5   14:04/ 36:33  3   10:56/ 47:29  6   09:53/ 57:22  Finish 00:05 00:57:27  
 10  Павлюк Вадим           149 00:58:13     1   06:26/ 06:26  2   06:04/ 12:30  4   07:50/ 20:20  5   14:38/ 34:58  3   13:22/ 48:20  6   09:48/ 58:08  Finish 00:05 00:58:13  
 11  Нестеренко Антон       163 00:58:57     1   11:51/ 11:51  2   06:52/ 18:43  4   07:33/ 26:16  5   14:18/ 40:34  3   08:46/ 49:20  6   09:31/ 58:51  Finish 00:06 00:58:57  
 12  Смоляренко Пётр         34 01:00:29     1   06:53/ 06:53  2   05:49/ 12:42  4   08:01/ 20:43  5   14:03/ 34:46  3   14:41/ 49:27  6   10:56/ 60:23  Finish 00:06 01:00:29  
 13  Andriy Gomzyk          190 01:01:54     2   11:06/ 11:06  4   07:54/ 19:00  1   10:08/ 29:08  5   11:53/ 41:01  3   12:06/ 53:07  6   08:42/ 61:49  Finish 00:05 01:01:54  
 14  Долинський Ігор        139 01:03:08     1   09:06/ 09:06  2   07:45/ 16:51  4   07:48/ 24:39  5   16:57/ 41:36  3   12:20/ 53:56  6   09:06/ 63:02  Finish 00:06 01:03:08  
 15  Иванько Илья           100 01:03:16     1   06:50/ 06:50  2   05:52/ 12:42  4   08:29/ 21:11  5   19:01/ 40:12  3   12:38/ 52:50  6   10:21/ 63:11  Finish 00:05 01:03:16  
 16  Лукьянов Алексей       157 01:03:29     1   08:17/ 08:17  2   07:44/ 16:01  4   08:12/ 24:13  5   16:30/ 40:43  3   12:23/ 53:06  6   10:17/ 63:23  Finish 00:06 01:03:29  
 17  Братчук  Сергей          5 01:03:49     5   17:52/ 17:52  3   10:32/ 28:24  1   15:28/ 43:52  2   06:33/ 50:25  4   08:05/ 58:30  6   05:13/ 63:43  Finish 00:06 01:03:49  
 18  Киракосов Константин    51 01:04:01     1   11:06/ 11:06  2   07:31/ 18:37  4   08:00/ 26:37  5   15:21/ 41:58  3   11:06/ 53:04  6   10:50/ 63:54  Finish 00:07 01:04:01  
 19  Олешко  Сергей          30 01:04:49     2   11:35/ 11:35  4   08:05/ 19:40  1   10:46/ 30:26  5   12:10/ 42:36  3   11:33/ 54:09  6   10:35/ 64:44  Finish 00:05 01:04:49  
 20  Павлюк Віталій         141 01:05:07     1   10:56/ 10:56  2   06:08/ 17:04  4   11:18/ 28:22  5   16:04/ 44:26  3   11:30/ 55:56  6   09:06/ 65:02  Finish 00:05 01:05:07  
 21  Павлюк Петро           142 01:05:10     1   07:25/ 07:25  2   09:25/ 16:50  4   07:32/ 24:22  5   14:37/ 38:59  3   15:31/ 54:30  6   10:35/ 65:05  Finish 00:05 01:05:10  
 22  Райков Александр        69 01:05:31     5   18:09/ 18:09  3   10:17/ 28:26  1   15:35/ 44:01  2   06:21/ 50:22  4   09:38/ 60:00  6   05:25/ 65:25  Finish 00:06 01:05:31  
 23  Нестеренко Руслан      112 01:05:32     1   08:37/ 08:37  2   08:42/ 17:19  4   07:48/ 25:07  5   14:19/ 39:26  3   12:02/ 51:28  6   13:56/ 65:24  Finish 00:08 01:05:32  
 24  Кириченко Максим        93 01:05:41     1   09:22/ 09:22  2   08:06/ 17:28  4   07:48/ 25:16  5   18:33/ 43:49  3   11:04/ 54:53  6   10:40/ 65:33  Finish 00:08 01:05:41  
 25  Анікейцев Павло         88 01:06:21     1   08:43/ 08:43  2   08:33/ 17:16  4   08:07/ 25:23  5   16:51/ 42:14  3   13:11/ 55:25  6   10:50/ 66:15  Finish 00:06 01:06:21  
 26  Луценко Николай         94 01:06:48     1   10:58/ 10:58  2   06:35/ 17:33  4   11:14/ 28:47  5   16:34/ 45:21  3   11:57/ 57:18  6   09:25/ 66:43  Finish 00:05 01:06:48  
 27  Давиденко Юрий          35 01:06:49     1   08:53/ 08:53  2   08:42/ 17:35  4   08:10/ 25:45  5   15:08/ 40:53  3   13:57/ 54:50  6   11:52/ 66:42  Finish 00:07 01:06:49  
 28  Niko Gaberc            174 01:09:04     1   11:10/ 11:10  2   06:59/ 18:09  4   08:30/ 26:39  5   18:50/ 45:29  3   12:31/ 58:00  6   10:58/ 68:58  Finish 00:06 01:09:04  
 29  Кривых Роман            61 01:09:06     1   07:03/ 07:03  2   10:07/ 17:10  4   09:18/ 26:28  5   14:30/ 40:58  3   16:55/ 57:53  6   11:07/ 69:00  Finish 00:06 01:09:06  
 30  Буренко  Роман          27 01:09:06     1   09:14/ 09:14  2   07:28/ 16:42  4   09:58/ 26:40  5   16:34/ 43:14  3   15:02/ 58:16  6   10:44/ 69:00  Finish 00:06 01:09:06  
 31  Редька Максим          115 01:09:24     1   12:47/ 12:47  2   06:20/ 19:07  4   08:13/ 27:20  5   13:43/ 41:03  3   18:26/ 59:29  6   09:49/ 69:18  Finish 00:06 01:09:24  
 32  Уфимцев Алексей        123 01:10:17     1   09:23/ 09:23  2   07:21/ 16:44  4   08:13/ 24:57  5   15:08/ 40:05  3   13:28/ 53:33  6   16:36/ 70:09  Finish 00:08 01:10:17  
 33  Калягин Дмитрий         81 01:11:15     1   11:14/ 11:14  2   06:59/ 18:13  4   09:01/ 27:14  5   17:15/ 44:29  3   14:30/ 58:59  6   12:09/ 71:08  Finish 00:07 01:11:15  
 34  Литвин Андрей          122 01:16:11     1   13:06/ 13:06  2   08:42/ 21:48  4   10:57/ 32:45  5   20:48/ 53:33  3   12:16/ 65:49  6   10:15/ 76:04  Finish 00:07 01:16:11  
 35  David Cofer            172 01:16:36     2   17:09/ 17:09  4   09:18/ 26:27  1   09:13/ 35:40  5   16:24/ 52:04  3   13:15/ 65:19  6   11:11/ 76:30  Finish 00:06 01:16:36  
 36  Mitja Strman           173 01:16:58     1   11:23/ 11:23  2   08:47/ 20:10  4   10:33/ 30:43  5   19:13/ 49:56  3   12:59/ 62:55  6   13:55/ 76:50  Finish 00:08 01:16:58  
 37  Осёнов Евгений          62 01:21:47     1   06:37/ 06:37  2   05:40/ 12:17  5   23:21/ 35:38  3   13:49/ 49:27  4   19:11/ 68:38  6   13:03/ 81:41  Finish 00:06 01:21:47  
 38  Макаренко  Сергей       29 01:22:20     2   14:36/ 14:36  1   10:02/ 24:38  4   12:51/ 37:29  5   19:33/ 57:02  3   12:50/ 69:52  6   12:21/ 82:13  Finish 00:07 01:22:20  
 39  Коломнин Дмитрий       176 01:25:48     1   10:39/ 10:39  2   13:14/ 23:53  4   12:17/ 36:10  5   21:53/ 58:03  3   14:29/ 72:32  6   13:08/ 85:40  Finish 00:08 01:25:48  
 40  Чернявский Сергей       46 01:26:34     2   13:08/ 13:08  1   08:00/ 21:08  5   18:32/ 39:40  3   14:33/ 54:13  4   24:25/ 78:38  6   07:49/ 86:27  Finish 00:07 01:26:34  
 41  Беликов Александр       33 01:28:52     1   16:02/ 16:02  2   11:08/ 27:10  4   12:00/ 39:10  5   19:11/ 58:21  3   15:28/ 73:49  6   14:57/ 88:46  Finish 00:06 01:28:52  
 42  Голиш Дмитро            91 01:30:58     1   11:11/ 11:11  2   10:43/ 21:54  4   16:52/ 38:46  5   22:10/ 60:56  3   16:27/ 77:23  6   13:28/ 90:51  Finish 00:07 01:30:58  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


M40 , 6 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Шаршенов Бактыбек       44 00:55:09     1   06:25/ 06:25  2   05:57/ 12:22  4   07:18/ 19:40  5   14:21/ 34:01  3   12:05/ 46:06  6   08:57/ 55:03  Finish 00:06 00:55:09  
  2  Геращенко Валерий       47 00:58:54     1   06:25/ 06:25  2   06:14/ 12:39  4   08:51/ 21:30  5   13:45/ 35:15  3   13:01/ 48:16  6   10:32/ 58:48  Finish 00:06 00:58:54  
  3  Киргетов Михаил         84 00:59:26     1   07:10/ 07:10  2   09:51/ 17:01  4   08:42/ 25:43  5   14:21/ 40:04  3   09:07/ 49:11  6   10:08/ 59:19  Finish 00:07 00:59:26  
  4  Петров Вадим            74 01:03:09     1   09:23/ 09:23  2   08:18/ 17:41  4   08:45/ 26:26  5   15:53/ 42:19  3   10:56/ 53:15  6   09:49/ 63:04  Finish 00:05 01:03:09  
  5  Денисов Валерий        168 01:04:09     2   12:35/ 12:35  4   07:36/ 20:11  1   11:42/ 31:53  5   13:02/ 44:55  3   09:39/ 54:34  6   09:28/ 64:02  Finish 00:07 01:04:09  
  6  Романов Виктор         178 01:04:49     1   08:16/ 08:16  2   07:02/ 15:18  4   10:31/ 25:49  5   17:28/ 43:17  3   11:03/ 54:20  6   10:22/ 64:42  Finish 00:07 01:04:49  
  7  Зеленский Сергей        86 01:07:11     1   08:54/ 08:54  2   07:49/ 16:43  4   08:37/ 25:20  5   15:41/ 41:01  3   14:08/ 55:09  6   11:55/ 67:04  Finish 00:07 01:07:11  
  8  Коляда Владимир        111 01:11:01     1   08:55/ 08:55  2   07:53/ 16:48  4   09:36/ 26:24  5   19:09/ 45:33  3   13:26/ 58:59  6   11:54/ 70:53  Finish 00:08 01:11:01  
  9  Смирнов Александр      106 01:11:34     1   09:19/ 09:19  2   08:07/ 17:26  4   07:59/ 25:25  5   15:20/ 40:45  3   18:10/ 58:55  6   12:32/ 71:27  Finish 00:07 01:11:34  
 10  Колесников Юрий         87 01:14:03     1   11:08/ 11:08  2   08:47/ 19:55  4   10:33/ 30:28  5   19:19/ 49:47  3   13:11/ 62:58  6   10:59/ 73:57  Finish 00:06 01:14:03  
 11  Пугач Михаил           114 01:14:27     1   11:02/ 11:02  2   06:58/ 18:00  4   12:16/ 30:16  5   18:14/ 48:30  3   15:07/ 63:37  6   10:43/ 74:20  Finish 00:07 01:14:27  
 12  Доля Евгений           120 01:15:54     2   14:53/ 14:53  4   10:22/ 25:15  1   14:04/ 39:19  5   13:20/ 52:39  3   12:19/ 64:58  6   10:48/ 75:46  Finish 00:08 01:15:54  
 13  Карнизенко Игорь        50 01:15:59     1   07:48/ 07:48  2   09:12/ 17:00  4   09:03/ 26:03  5   22:47/ 48:50  3   14:53/ 63:43  6   12:08/ 75:51  Finish 00:08 01:15:59  
 14  Якименко Виталий       125 01:16:50     1   11:20/ 11:20  2   08:42/ 20:02  4   10:12/ 30:14  5   18:26/ 48:40  3   15:27/ 64:07  6   12:36/ 76:43  Finish 00:07 01:16:50  
 15  Hudeaev Vladimir       132 01:19:21     1   10:44/ 10:44  2   09:14/ 19:58  4   10:49/ 30:47  5   19:10/ 49:57  3   14:53/ 64:50  6   14:23/ 79:13  Finish 00:08 01:19:21  
 16  Колодяжный Василий     121 01:28:41     1   11:11/ 11:11  2   17:04/ 28:15  4   10:47/ 39:02  5   20:24/ 59:26  3   14:44/ 74:10  6   14:23/ 88:33  Finish 00:08 01:28:41  
 17  Pichot Vincent         154 01:43:02     2   19:27/ 19:27  1   16:24/ 35:51  4   18:57/ 54:48  5   20:36/ 75:24  3   13:33/ 88:57  6   13:58/102:55  Finish 00:07 01:43:02  
 18  Verburg, Edwin         152 01:45:13     2   22:02/ 22:02  4   13:37/ 35:39  1   17:33/ 53:12  5   19:12/ 72:24  3   16:38/ 89:02  6   16:03/105:05  Finish 00:08 01:45:13  
 19  Gridin Igor            131 01:59:28     1   16:02/ 16:02  4   16:23/ 32:25  2   10:17/ 42:42  5   31:01/ 73:43  3   29:06/102:49  6   16:33/119:22  Finish 00:06 01:59:28  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


M50 , 5 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Романенко  Василий      15 00:59:41     1   08:02/ 08:02  4   10:15/ 18:17  5   16:32/ 34:49  3   13:54/ 48:43  6   10:50/ 59:33  Finish 00:08 00:59:41  
  2  Кекин  Игорь            82 01:01:35     1   08:59/ 08:59  4   13:44/ 22:43  5   17:03/ 39:46  3   10:46/ 50:32  6   10:56/ 61:28  Finish 00:07 01:01:35  
  3  Науменко Владимир      102 01:05:04     1   09:07/ 09:07  4   13:07/ 22:14  5   18:59/ 41:13  3   12:15/ 53:28  6   11:27/ 64:55  Finish 00:09 01:05:04  
  4  Вербенко Павел         110 01:05:49     1   10:48/ 10:48  4   12:25/ 23:13  5   17:17/ 40:30  3   15:02/ 55:32  6   10:10/ 65:42  Finish 00:07 01:05:49  
  5  Ivanczikhin Nick        85 01:09:02     1   08:02/ 08:02  4   16:16/ 24:18  5   20:24/ 44:42  3   13:12/ 57:54  6   11:00/ 68:54  Finish 00:08 01:09:02  
  6  Великанов  Николай       6 01:11:23     1   09:38/ 09:38  4   13:58/ 23:36  5   19:17/ 42:53  3   14:37/ 57:30  6   13:43/ 71:13  Finish 00:10 01:11:23  
  7  Пехотин Владимир       183 01:39:24     1   37:27/ 37:27  4   14:31/ 51:58  5   18:24/ 70:22  3   17:21/ 87:43  6   11:35/ 99:18  Finish 00:06 01:39:24  
  8  Sanchez Bernard        155 01:50:13     1   36:19/ 36:19  4   45:43/ 82:02  6   28:01/110:03  Finish 00:10 01:50:13  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


M60 , 4 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Фурса  Олег             32 00:45:22     1   09:45/ 09:45  5   12:58/ 22:43  3   12:10/ 34:53  6   10:21/ 45:14  Finish 00:08 00:45:22  
  2  Коршунов  Виктор        10 00:53:08     1   11:25/ 11:25  5   15:44/ 27:09  3   15:27/ 42:36  6   10:13/ 52:49  Finish 00:19 00:53:08  
  3  Кочергин Александр      60 01:00:49     1   10:50/ 10:50  5   17:50/ 28:40  3   17:28/ 46:08  6   14:32/ 60:40  Finish 00:09 01:00:49  
  4  Барановский  Виктор      2 01:03:25     1   11:33/ 11:33  5   20:17/ 31:50  3   17:09/ 48:59  6   14:18/ 63:17  Finish 00:08 01:03:25  
  5  Вотинов Владимир        92 01:07:33     1   15:57/ 15:57  5   19:00/ 34:57  3   19:30/ 54:27  6   12:57/ 67:24  Finish 00:09 01:07:33  
  6  Фалеев Сергей           70 01:07:49     1   12:40/ 12:40  5   19:14/ 31:54  3   20:13/ 52:07  6   15:34/ 67:41  Finish 00:08 01:07:49  
  7  Мухитов Нажиб          180 01:07:57     1   20:08/ 20:08  5   16:58/ 37:06  3   15:28/ 52:34  6   15:17/ 67:51  Finish 00:06 01:07:57  
  8  Burlacenco Vasilii     128 01:15:27     1   13:26/ 13:26  5   27:48/ 41:14  3   20:02/ 61:16  6   14:01/ 75:17  Finish 00:10 01:15:27  
  9  Fijlstra, Dick         150 01:20:55     1   17:05/ 17:05  5   24:25/ 41:30  3   22:33/ 64:03  6   16:44/ 80:47  Finish 00:08 01:20:55  
 10  Таготин  Юрий           18 01:34:21     1   23:04/ 23:04  5   27:57/ 51:01  3   22:23/ 73:24  6   20:48/ 94:12  Finish 00:09 01:34:21  
 11  Захаров  Петр          185 01:41:33     1   45:59/ 45:59  5   17:47/ 63:46  3   22:27/ 86:13  6   15:11/101:24  Finish 00:09 01:41:33  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


W14 , 4 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Чарковская Маргарита   107 00:42:34     1   15:49/ 15:49  2   07:19/ 23:08  4   12:37/ 35:45  6   06:42/ 42:27  Finish 00:07 00:42:34  
  2  Овчинникова Татьяна     36 00:48:37     1   12:54/ 12:54  2   13:50/ 26:44  4   14:17/ 41:01  6   07:28/ 48:29  Finish 00:08 00:48:37  
  3  Руднева Ольга          105 00:48:46     1   11:04/ 11:04  2   15:30/ 26:34  4   14:03/ 40:37  6   08:03/ 48:40  Finish 00:06 00:48:46  
  4  Годунова Анастасия     160 00:57:42     1   15:57/ 15:57  2   16:52/ 32:49  4   17:08/ 49:57  6   07:39/ 57:36  Finish 00:06 00:57:42  
  5  Тылгас Мария            78 00:58:55     1   23:08/ 23:08  2   13:58/ 37:06  4   14:08/ 51:14  6   07:32/ 58:46  Finish 00:09 00:58:55  
  6  Пономарёва Анастасия    40 01:17:39     1   16:43/ 16:43  2   22:25/ 39:08  4   11:32/ 50:40  6   26:51/ 77:31  Finish 00:08 01:17:39  
  7  Фалеева Мария           71 01:18:02     1   18:32/ 18:32  2   29:01/ 47:33  4   17:34/ 65:07  6   12:43/ 77:50  Finish 00:12 01:18:02  
  8  Коржавина Анна          73 01:21:09     1   27:04/ 27:04  4   18:52/ 45:56  2   14:13/ 60:09  6   20:53/ 81:02  Finish 00:07 01:21:09  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


W16 , 4 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Науменко Лучана        103 00:32:24     1   09:25/ 09:25  2   08:07/ 17:32  4   08:43/ 26:15  6   06:03/ 32:18  Finish 00:06 00:32:24  
  2  Легкая Кристина        162 00:40:25     1   12:11/ 12:11  2   10:32/ 22:43  4   10:38/ 33:21  6   06:57/ 40:18  Finish 00:07 00:40:25  
  3  Ганова Алена            98 00:41:14     1   12:51/ 12:51  2   10:07/ 22:58  4   10:49/ 33:47  6   07:20/ 41:07  Finish 00:07 00:41:14  
  4  Толстых Анастасия       42 00:43:43     1   11:17/ 11:17  2   14:07/ 25:24  4   10:56/ 36:20  6   07:17/ 43:37  Finish 00:06 00:43:43  
  5  Белова Ангелина         37 00:46:44     1   11:17/ 11:17  2   10:44/ 22:01  4   10:07/ 32:08  6   14:31/ 46:39  Finish 00:05 00:46:44  
  6  Геращенко Диана         48 00:47:33     1   16:11/ 16:11  2   13:57/ 30:08  4   11:01/ 41:09  6   06:17/ 47:26  Finish 00:07 00:47:33  
  7  Гмитронь Наталія       136 00:48:29     1   12:03/ 12:03  2   09:53/ 21:56  4   12:50/ 34:46  6   13:35/ 48:21  Finish 00:08 00:48:29  
  8  Свєтлична Ольга        144 00:52:18     1   12:15/ 12:15  2   15:48/ 28:03  4   13:27/ 41:30  6   10:40/ 52:10  Finish 00:08 00:52:18  
  9  Бидненко  Татьяна        3 00:56:50     1   11:42/ 11:42  2   21:56/ 33:38  4   14:45/ 48:23  6   08:20/ 56:43  Finish 00:07 00:56:50  
 10  Костенко  Виктория      11 00:57:13     1   16:45/ 16:45  2   20:12/ 36:57  4   12:51/ 49:48  6   07:17/ 57:05  Finish 00:08 00:57:13  
 11  Лукаш Іванка           140 01:03:14     1   13:56/ 13:56  2   13:34/ 27:30  4   28:00/ 55:30  6   07:36/ 63:06  Finish 00:08 01:03:14  
 12  Бондаренко  Анастаси     4 01:04:37     1   21:49/ 21:49  2   19:06/ 40:55  4   16:04/ 56:59  6   07:32/ 64:31  Finish 00:06 01:04:37  
 13  Накорякова  Елена      188 01:05:44     1   25:55/ 25:55  2   11:21/ 37:16  4   19:33/ 56:49  6   08:47/ 65:36  Finish 00:08 01:05:44  
 14  Гринёк Яна             170 01:08:45     1   16:51/ 16:51  2   14:43/ 31:34  4   26:49/ 58:23  6   10:15/ 68:38  Finish 00:07 01:08:45  
 15  Заблодская Светлана     58 01:08:53     1   12:59/ 12:59  2   18:49/ 31:48  4   24:33/ 56:21  6   12:17/ 68:38  Finish 00:15 01:08:53  
 16  Авакян Аревик           96 01:28:11     2   18:59/ 18:59  4   26:12/ 45:11  1   19:07/ 64:18  6   23:46/ 88:04  Finish 00:07 01:28:11  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


W19 , 5 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Pavla Horova           196 01:01:09     2   11:44/ 11:44  1   07:21/ 19:05  5   14:34/ 33:39  3   16:06/ 49:45  6   11:18/ 61:03  Finish 00:06 01:01:09  
  2  Веремеенко Евгения      97 01:04:30     2   16:36/ 16:36  1   07:51/ 24:27  5   14:23/ 38:50  3   15:08/ 53:58  6   10:26/ 64:24  Finish 00:06 01:04:30  
  3  Пантелеймонюк Ірина    143 01:15:39     1   11:44/ 11:44  2   10:32/ 22:16  5   24:15/ 46:31  3   15:38/ 62:09  6   13:23/ 75:32  Finish 00:07 01:15:39  
  4  Кононенко Анастасия      9 01:17:40     2   14:50/ 14:50  1   09:54/ 24:44  5   16:59/ 41:43  3   16:59/ 58:42  6   18:51/ 77:33  Finish 00:07 01:17:40  
  5  Alzbeta Leharova       194 01:21:03     2   23:01/ 23:01  1   10:37/ 33:38  5   17:23/ 51:01  3   17:02/ 68:03  6   12:54/ 80:57  Finish 00:06 01:21:03  
  6  Сильченко Татьяна       53 01:23:05     1   12:18/ 12:18  2   16:35/ 28:53  5   26:00/ 54:53  3   14:44/ 69:37  6   13:22/ 82:59  Finish 00:06 01:23:05  
  7  Якименко Виктория      124 01:24:04     2   17:43/ 17:43  1   12:18/ 30:01  5   23:21/ 53:22  3   15:38/ 69:00  6   14:56/ 83:56  Finish 00:08 01:24:04  
  8  Гуцаленко Катерина     137 01:26:52     1   12:21/ 12:21  2   14:15/ 26:36  5   31:47/ 58:23  3   16:15/ 74:38  6   12:06/ 86:44  Finish 00:08 01:26:52  
  9  Шип  Альона             23 01:27:23     1   11:10/ 11:10  2   08:53/ 20:03  5   31:51/ 51:54  3   20:40/ 72:34  6   14:41/ 87:15  Finish 00:08 01:27:23  
 10  Рождественская Ксени    77 01:44:09     1   18:08/ 18:08  2   20:10/ 38:18  5   31:13/ 69:31  3   21:24/ 90:55  6   13:08/104:03  Finish 00:06 01:44:09  
 11  Ковтун  Илона            8 01:52:53     1   15:47/ 15:47  2   15:52/ 31:39  5   38:32/ 70:11  3   22:34/ 92:45  6   20:01/112:46  Finish 00:07 01:52:53  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


W20 , 5 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Гиклова Наталья         38 00:55:24     2   11:42/ 11:42  1   07:08/ 18:50  5   13:34/ 32:24  3   12:27/ 44:51  6   10:26/ 55:17  Finish 00:07 00:55:24  
  2  Michaela Gomzyk Omov   193 00:55:33     2   13:11/ 13:11  1   07:33/ 20:44  5   13:14/ 33:58  3   10:35/ 44:33  6   10:54/ 55:27  Finish 00:06 00:55:33  
  3  Коломнина Екатерина    177 01:00:26     1   10:44/ 10:44  2   07:03/ 17:47  5   19:24/ 37:11  3   11:20/ 48:31  6   11:48/ 60:19  Finish 00:07 01:00:26  
  4  Пукалова Людмила        67 01:01:32     2   15:54/ 15:54  1   07:55/ 23:49  5   14:15/ 38:04  3   11:44/ 49:48  6   11:37/ 61:25  Finish 00:07 01:01:32  
  5  Годунова Светлана      161 01:03:20     1   08:10/ 08:10  2   09:14/ 17:24  5   22:29/ 39:53  3   12:45/ 52:38  6   10:36/ 63:14  Finish 00:06 01:03:20  
  6  Пукалова Светлана       68 01:03:59     2   12:53/ 12:53  1   06:33/ 19:26  5   14:53/ 34:19  3   18:28/ 52:47  6   11:05/ 63:52  Finish 00:07 01:03:59  
  7  Филиппова Екатерина    179 01:05:25     1   08:01/ 08:01  2   10:56/ 18:57  5   21:49/ 40:46  3   11:02/ 51:48  6   13:30/ 65:18  Finish 00:07 01:05:25  
  8  Шолом Алла             148 01:05:40     1   08:58/ 08:58  2   08:25/ 17:23  5   24:29/ 41:52  3   11:22/ 53:14  6   12:20/ 65:34  Finish 00:06 01:05:40  
  9  Голубева  Виктория      79 01:06:10     1   09:34/ 09:34  2   08:19/ 17:53  5   21:41/ 39:34  3   14:04/ 53:38  6   12:25/ 66:03  Finish 00:07 01:06:10  
 10  Фурса  Елена            21 01:06:47     1   11:46/ 11:46  2   07:42/ 19:28  5   23:18/ 42:46  3   11:56/ 54:42  6   11:58/ 66:40  Finish 00:07 01:06:47  
 11  Питиримова  Елена       26 01:07:15     1   11:43/ 11:43  2   07:38/ 19:21  5   21:36/ 40:57  3   14:43/ 55:40  6   11:29/ 67:09  Finish 00:06 01:07:15  
 12  Пархоменко  Александ    14 01:12:22     1   11:20/ 11:20  2   11:06/ 22:26  5   22:58/ 45:24  3   15:05/ 60:29  6   11:47/ 72:16  Finish 00:06 01:12:22  
 13  Лобова  Анастасия       13 01:12:35     1   11:18/ 11:18  2   10:57/ 22:15  5   25:25/ 47:40  3   13:05/ 60:45  6   11:43/ 72:28  Finish 00:07 01:12:35  
 14  Чернявская Инесса       45 01:13:56     1   11:26/ 11:26  2   10:14/ 21:40  5   23:53/ 45:33  3   15:40/ 61:13  6   12:35/ 73:48  Finish 00:08 01:13:56  
 15  Бутерина Анна           65 01:15:35     2   14:05/ 14:05  1   10:40/ 24:45  5   20:13/ 44:58  3   17:43/ 62:41  6   12:47/ 75:28  Finish 00:07 01:15:35  
 16  Деденкова Людмила       80 01:16:26     2   18:00/ 18:00  1   09:14/ 27:14  5   17:24/ 44:38  3   18:21/ 62:59  6   13:20/ 76:19  Finish 00:07 01:16:26  
 17  Замятина  Виктория      25 01:27:49     1   12:15/ 12:15  2   14:20/ 26:35  5   31:52/ 58:27  3   16:13/ 74:40  6   13:03/ 87:43  Finish 00:06 01:27:49  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


W35 , 5 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Щербатюк  Наталья       55 01:14:58     1   11:20/ 11:20  2   10:24/ 21:44  5   24:10/ 45:54  3   15:25/ 61:19  6   13:31/ 74:50  Finish 00:08 01:14:58  
  2  Грахольская Алла       165 01:19:04     1   12:08/ 12:08  2   09:26/ 21:34  5   28:31/ 50:05  3   16:10/ 66:15  6   12:42/ 78:57  Finish 00:07 01:19:04  
  3  Геращено Элеонора       49 01:20:38     1   10:09/ 10:09  2   08:20/ 18:29  1   09:29/ 27:58  5   22:50/ 50:48  3   17:38/ 68:26  6   12:04/ 80:30  Finish 00:08 01:20:38  
  4  Ромашкевич Екатерина   182 01:20:48     1   11:28/ 11:28  2   10:35/ 22:03  5   29:03/ 51:06  3   16:50/ 67:56  6   12:44/ 80:40  Finish 00:08 01:20:48  
  5  Bondarenco Natalia     126 01:51:55     1   17:16/ 17:16  2   12:33/ 29:49  5   36:01/ 65:50  3   30:01/ 95:51  6   15:54/111:45  Finish 00:10 01:51:55  

M14 M16 M19 M20 M40 M50 M60 W14 W16 W19 W20 W35 W50


W50 , 4 КП

 №п/п Участник           Номер Результат    
  1  Пархоменко  Татьяна     31 00:42:26     1   11:36/ 11:36  2   10:32/ 22:08  4   11:38/ 33:46  6   08:31/ 42:17  Finish 00:09 00:42:26  
  2  Соловьева Светлана     116 00:51:37     1   16:25/ 16:25  2   11:37/ 28:02  4   13:52/ 41:54  6   09:34/ 51:28  Finish 00:09 00:51:37  
  3  Fijlstra, Jenny        151 01:11:40     1   14:25/ 14:25  2   18:25/ 32:50  4   13:44/ 46:34  6   24:56/ 71:30  Finish 00:10 01:11:40