Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України
Федерація спортивного орієнтування України
Управління у справах молоді та спорту Сумської облдержадміністрації
Командний чемпіонат серед юнаків зі спортивного орієнтування (бігом) (IV ранг)
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Середня дистанція в заданому напрямку
21.07.2013 р.Сумський р-н, с.Могриця
Вікова групаOPENДовжина дистанції3,38км10КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Уфімцева ТетянаЧеркаська2Козачинський Д.А., Костюк М.О.626МСУ00:21.051  
2Биченко БогданЧеркаська2самостiйно634КМСУ00:23.432  
3Доценко Оленам.КиївУскова С.М., Костіна О.А., Виноградов А.І.106МСУ00:24.323  
4Костіна ОленаЛуганськаШуняков В.А., Доценко О.В.135КМСУ00:24.454  
5Половінко СвітланаЛуганська 133КМСУ00:27.175  
6Рублевський ВасильДніпропетровська 213КМСУ00:28.266  
7Курятник НатальяХарківськаДаньков С.В.148І00:31.057  
8Рудакова ОленаДніпропетровськаРудаков В.Н.211МСУ00:31.578  
9Коновалов АндрійХарківськасамостiйно131КМСУ00:34.499  
10Фісько СергійСумська 995н/р00:36.2010  
11Ефіменко СергійЛуганськаКостіна О.А.136КМСУ00:46.0411  
12Сурков ЄгорХарківськаСуркова О.899б/р00:49.1812  
13Денисенко ЯнаЧернігівська2Купрієнко Г.Г.737І00:49.2413  
14Сурков СергійХарківськаСуркова О.898б/р00:52.1014  
15Цодікова ВарвараДніпропетровська 207І01:19.2215  
16Наровлянська Маринам.КиївНаровлянський О.Д.134МСУп. 4.18.12   
17Троян НінаСумська3Троян Н.Г.360Іп. 4.18.12   
18Пільгуй АндрійСумська 998н/рне старт.   
19Тяпкіна КалеріяДніпропетровськасамостiйно212МСУп. 4.18.12   
20Сердюк НадіяПолтавська2самостiйно103КМСУп. 4.18. 6   
21Грегуль ВолодимирДніпропетровська 208Іп. 4.18. 6   
22Суркова ОленаХарківськасамостiйно897б/рп. 4.18. 5К/Ч  
23Уфімцев ІванХарківська 999ІІп. 4.18. 5К/Ч  
 
Вікова групаЖ12Довжина дистанції1,37км5КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Богатирь ОленаСумськаЗикова Л.І.112ІІ-ю00:11.48125І-ю
2Мільченко ВалеріяПолтавська2Сердюк Н.Я.245ІІ-ю00:12.14222ІІ-ю
3Ковальчук Валеріям.КиївНаровлянська М.Д.173І-ю00:12.28320ІІ-ю
4Шелудько Маріям.КиївДоценко О.В.107ІІ-ю00:16.25418ІІІ-ю
5Суркова ПолінаХарківськаСуркова О.900І-ю00:16.28516ІІІ-ю
6Мельниченко ФаяСумська3Троян Н.Г.451б/р ю00:16.34615ІІІ-ю
7Зелена АнастасіяЧеркаська1Чорна Ю.М.635ІІ-ю00:18.10714 
8Баймут КсенияЛуганська 137б/р ю00:18.38813 
9Агатенко НаталіяДніпропетровськаРудакова Е., Кузнецов Ю.В.215ІІІ-ю00:20.24912 
10Борисенко АннаЧернігівська1Денисенко Я.Г.740І-ю00:23.031011 
11Радченко АльонаСумська3Троян Н.Г., Сорокін С.А.452ІІ-ю00:25.171110 
12Газбенко ОлександраЧернігівська1Денисенко Я.Г.743ІІІ-ю00:29.01129 
13Терентьєва АлінаПолтавська1Пономаренко М.В.230ІІІ-ю00:36.02138 
14Кірнасовська ВікторіяХерсонськаКарась В.К.125І-ю00:36.18147 
22.07.2013 р, 8:53:20
~ 1 ~
15Криволап КаролінаЧернігівська1Примак М.М.741ІІІ-ю00:36.45156 
16Астахова АнастасіяСумська3Литовченко С.О.187ІІІ-ю00:50.19165 
17Радченко ПолінаСумська3Литовченко С.О.186ІІІ-ю00:57.38174 
18Бокань КатеринаСумська3Литовченко С.О., Постельняк С.А.185ІІ-ю01:01.50183 
19Макаренко АннаПолтавська2Сердюк Н.Я.246ІІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю102%00:12.02Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань15балів
ІІ-ю123%00:14.31     
ІІІ-ю150%00:17.42     
 
Вікова групаЖ13Довжина дистанції2км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Коновалова АннаХарківська 132ІІ00:19.52125І-ю
2Сокур КатеринаЧеркаська1Уфімцева Т.С., Пустовіт А.В.637ІІІ00:22.11222ІІ-ю
3Таран ВікторіяДніпропетровськаРудакова Е.218ІІІ-ю00:26.21320ІІІ-ю
4Савченко ТетянаХерсонськаЩербакова Е.С.127ІІ00:27.28418ІІІ-ю
5Пугач МаріяСумськаЗикова Л.І.113ІІІ00:29.16516 
6Миронюк АлінаЧеркаська1Уфімцева Т.С.636ІІІ00:31.38615 
7Постельняк МаринаСумська3Постельняк С.А.198ІІІ00:35.10п/к  
8Олейник ОльгаДніпропетровськаРудакова Е.217ІІІ-ю00:40.26714 
9Паланюк ДіанаВінницькаЗадорожний Д.М.149ІІ-ю00:42.42813 
10Позняховська ВікторіяЧеркаська1Уфімцева Т.С.638ІІІп. 4.18. 6   
11Грищенко АнастасіяСумська3Литовченко С.О.192ІІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю100%00:19.52Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань12балів
ІІ-ю120%00:23.50     
ІІІ-ю146%00:29.00     
 
Вікова групаЖ14Довжина дистанції2км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Котляр ПолінаЛуганськаКостіна О.А.138І00:15.58125І-ю
2Гоєнко МаріяХарківськаГоєнко Н., Даньков С.В.101ІІ00:18.43222ІІ-ю
3Якуба ТетянаКиївськаШталлер І.М.833ІІІ-ю00:20.02320ІІ-ю
4Гоєнко НадіяХарківська 102н/р00:20.53п/к ІІІ-ю
5Гандиш ІринаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.746І-ю00:23.20418ІІІ-ю
6Сергійчук СофіяПолтавська2Сердюк Н.Я.247ІІІ-ю00:26.09516 
7Уманец МаринаКиївськаШеремет О.Л835ІІІ-ю00:26.51615 
8Онащук ДашаКиївськаШталлер І.М.830ІІ-ю00:28.00714 
9Олійниченко АнастасіяВінницькаЗадорожний Д.М.153ІІ-ю00:28.31813 
10Москалюк ВеронікаВінницькаМиронов О.П.154ІІІ-ю00:34.32912 
11Ковшоцька ЯнаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л837ІІІ-ю00:34.491011 
12Чуба КарінаВінницькаЗадорожний Д.М.151ІІ-ю00:38.031110 
13Сапсай ТаісіяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.747І-ю00:52.47129 
14Ликова ВладаСумська3Зикова Л.І.114б/р юп. 4.18. 6   
 
І-ю108%00:17.15Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань21балів
ІІ-ю129%00:20.36     
ІІІ-ю158%00:25.14     
 
Вікова групаЖ15Довжина дистанції2,42км10КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Ткаченко АнжелаЧеркаська1Уфімцева Т.С.639КМСУ00:18.50135І
22.07.2013 р, 8:53:20
~ 2 ~
2Дрозд ВалентинаПолтавська1Семенюта Г.О.231ІІІ-ю00:21.40232ІІ
3Фулерова АринаСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.716І-ю00:22.18330ІІ
4Тимощук МаріяКиївськаПодгаєцький А.В., Шеремет О.Л841КМСУ00:22.18330ІІ
5Філіпенко ЮліяХерсонськаЩербакова Е.С.128І00:22.53526ІІ
6Бродська КатеринаПолтавська2Сердюк Н.Я.249ІІ-ю00:29.04625 
7Новик КатеринаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.752ІІ00:39.22724 
8Іваницька ДаринаСумськаЗикова Л.І.115ІІ-ю00:51.31823 
9Шеметун МаринаКиївськаШталлер І.М.846ІІІ-ю00:53.26922 
 
І105%00:19.47Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань79балів
ІІ123%00:23.10     
ІІІ146%00:27.30     
 
Вікова групаЖ16Довжина дистанції2,73км9КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Тур КатеринаПолтавська1Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.233ІІ00:31.14135ІІ
2Лисянська ДашаСумськаЗикова Л.І.116ІІ00:31.32232ІІ
3Зикова ЛіліяСумська3Зикова Л.І.108н/р00:41.33п/к  
4Кухта АлінаПолтавська1Пицун Г.232ІІ00:49.03330 
5Скутар ТетянаПолтавська1Семенюта Г.О.234ІІІ00:53.05428 
6Ворчило ОленаЧернігівська1Денисенко Я.Г.758І01:05.04526 
7Поляниця ОльгаХерсонськаКарась В.К.129ІІп. 4.18. 6   
 
ІІ108%00:33.44Клас дистанціїКМСУРанг змагань20балів
ІІІ129%00:40.17     
 
Вікова групаЖ18Довжина дистанції2,9км10КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Постельняк ОленаСумськаПостельняк С.А.193КМСУ00:18.38135КМСУ
2Сапсай МаріяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.768І00:26.58232ІІІ
3Кримцева АлінаЛуганськаНестерова Світлана, Гадіяк Л.Н.139КМСУ00:30.02330ІІІ
4Москаленко Дар’яСумськаПостельняк С.А.194КМСУ00:32.15428 
5Вільневецька НастяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.766І00:32.52526 
6Побережець ІннаМиколаївськаСвідницька Л.Г., Дьяченко А.С.172КМСУ00:34.10625 
7Постельняк КатеринаСумськаПостельняк І.М., Постельняк С.А.178І00:48.09724 
8Тур МаринаПолтавська1Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.235І01:14.35823 
 
КМСУ102%00:19.00Клас дистанціїКМСУРанг змагань160балів
І117%00:21.48     
ІІ135%00:25.09     
ІІІ162%00:30.11     
 
Вікова групаЧ12Довжина дистанції1,37км5КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Піддубний МихайлоПолтавська2Сердюк Н.Я.250І-ю00:09.18125І-ю
2Трохименко МикитаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.780І-ю00:10.14222ІІ-ю
3Шубрат ВалерійВінницькаЗадорожний Д.М.156ІІ-ю00:10.36320ІІ-ю
4Нестеренко МаксимСумська2Троян Н.Г.455ІІІ-ю00:13.10418ІІІ-ю
5Арбузов ВладиславСумська2Литовченко С.О.195ІІ-ю00:13.30516ІІІ-ю
6Бутко МиколаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.800І-ю00:13.34615ІІІ-ю
22.07.2013 р, 8:53:20
~ 3 ~
7Довгань ДанилоДніпропетровськаКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.219І-ю00:13.37714ІІІ-ю
8Паламарчук ВолодимирДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.225ІІІ-ю00:13.50813ІІІ-ю
9Деркач ОлексійСумська3Троян Н.Г.541б/р ю00:13.51912ІІІ-ю
10Кельді БорисКиївськаПодгаєцький А.В., Шеремет О.Л847ІІ-ю00:14.031011ІІІ-ю
11Глушко АртемДніпропетровськаКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.222ІІІ-ю00:14.041110ІІІ-ю
12Родіонов ДанілПолтавська2Сердюк Н.Я.251ІІІ-ю00:15.25129 
13Геренко ВладиславСумська2Литовченко С.О.196ІІ-ю00:15.27138 
14Мельник ОлексійЧернігівська1Купрієнко Г.Г.771І-ю00:17.43147 
15Теремецький ТимофійКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л863ІІІ-ю00:17.56156 
16Криволап АртурЧернігівська1Примак М.М.795ІІІ-ю00:18.24165 
17Джобава ЕльдарСумська3Литовченко С.О.199ІІІ-ю00:18.51174 
18Бицак ЮрийСумськаТроян Н.Г.454ІІ-ю00:19.05183 
19Шпорта АртемДніпропетровськаРудакова Е.223ІІІ-ю00:21.37192 
20Чистяков АртурДніпропетровськаРудакова Е.224ІІІ-ю00:21.47201 
21Тирса КостянтинДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.220І-ю00:22.4921  
22Корнієнко ЮрийПолтавська1Семенюта Г.О.236ІІ-ю00:24.1622  
23Казьміренко АнтонКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л850ІІІ-ю00:25.1723  
24Тітов Кирилом.КиївНаровлянська М.Д.174ІІІ-ю00:25.3624  
25Северин ІванСумська3Литовченко С.О.197ІІІ-ю00:29.1225  
26Татарніков МихайлоКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л855ІІІ-ю00:30.0726  
27Свиридоненко ВладиславЛуганськаКостіна О.А.140ІІІ-ю00:31.3927  
28Гладченко БогданСумська3Литовченко С.О.200ІІІ-ю00:32.3928  
 
І-ю105%00:09.46Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань16балів
ІІ-ю126%00:11.43     
ІІІ-ю154%00:14.19     
 
Вікова групаЧ13Довжина дистанції2км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Зачешигрива БогданЧеркаська1Чорна Ю.М.640ІІ00:16.01125І-ю
2Мосійчук СвятославПолтавська1Семенюта Г.О.237ІІ-ю00:17.29222ІІ-ю
3Уткин ДимаЛуганськаГузь Л. А., Костіна О.А.143І-ю00:18.13320ІІ-ю
4Болгов ДмитроСумськаПостельняк С.А., Зикова Л.І.188І-ю00:18.55418ІІ-ю
5Лапко ВолодимирДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.226ІІІ00:21.25516ІІІ-ю
6Лук’янов OлексiйСумська2Троян Н.Г.542ІІ-ю00:21.30615ІІІ-ю
7Коновалов ОлексійЛуганськаНестерова Світлана142І-ю00:23.05714ІІІ-ю
8Демченко Дмитрийм.КиївДоценко О.В.109ІІ-ю00:23.12813ІІІ-ю
9Петін ОлександрСумська2Постельняк І.М.180ІІІ00:23.43912ІІІ-ю
10Кизименко ВладиславПолтавська2Сердюк Н.Я.252ІІІ-ю00:25.221011 
11Журавльов МикитаДніпропетровськаРудакова Е.227ІІІ-ю00:26.521110 
12Тарасенко Ярославм.КиївНаровлянська М.Д.176І-ю00:29.44129 
13Вайтишин Олексійм.КиївНаровлянська М.Д.175І-ю00:49.57138 
 
І-ю108%00:17.18Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань21балів
ІІ-ю129%00:20.40     
ІІІ-ю158%00:25.18     
 
Вікова групаЧ14Довжина дистанції2,42км10КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
22.07.2013 р, 8:53:20
~ 4 ~
1Попсуй РоманЛуганськаКостіна О.А.144ІІІ00:15.21125І-ю
2Куцан ДмитроКиївськаБерезовський В.А.868КМСУ00:15.46222І-ю
3Анопко МикитаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л872І-ю00:16.25320І-ю
4Матузка СтепанСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.717І-ю00:18.30418ІІ-ю
5Скачко ВіталійВінницькаМиронов О.П.157ІІ-ю00:22.24516ІІІ-ю
6Ярош ВалентинСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.723ІІ-ю00:24.21615ІІІ-ю
7Барковський МикитаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.807І-ю00:26.06714ІІІ-ю
8Лемешко ДимитрійСумськаПостельняк С.А., Литовченко С.О.201І-ю00:28.33813 
9Рябоконь МиколаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л878ІІ-ю00:29.42912 
10Постельняк ДмитроСумська2Постельняк І.М.181І-ю00:29.531011 
11Кононенко ВіталійСумська3Постельняк І.М.182ІІІ-ю00:30.361110 
12Войтаник ДенисКиївськаШталлер І.М.886ІІІ-ю00:33.16129 
13Кондратьєв АндрійЧернігівська2Купрієнко Г.Г.809ІІ-ю00:36.19138 
14Житняк ВиталийСумська2Зикова Л.І.117ІІ-ю00:36.45147 
15Басенко ЄвгенСумська3Зикова Л.І.118б/р ю00:40.45156 
16Оскома ДмитроПолтавська2Сердюк Н.Я.253ІІ-ю00:45.31165 
17Лобода АнтонСумська3Постельняк І.М.184ІІІ-ю01:00.53174 
18Можчіль ОлексійПолтавська1Крутій С.238І-юп. 4.18. 6   
 
І-ю117%00:17.58Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань50балів
ІІ-ю138%00:21.11     
ІІІ-ю170%00:26.06     
 
Вікова групаЧ15Довжина дистанції2,73км9КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Поляниця СтаніславХерсонськаКарась В.К.130КМСУ00:15.53135І
2Сердюк ЮрійСумськаТроян Н.Г.543ІІ00:18.17232ІІ
3Прокопенко МаксимСумськаПостельняк С.А., Постельняк І.М.202КМСУ00:19.37330ІІ
4Шелудько Валерийм.КиївДоценко О.В.110І00:21.55428ІІІ
5Онищенко СтаніславПолтавська2Сердюк Н.Я.254ІІ-ю00:24.22526ІІІ
6Бесараб ЄвгенійМиколаївська 105КМСУ00:24.41625ІІІ
7Чепурной МикитаСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.726ІІ-ю00:24.48724ІІІ
8Шевченко МаксимСумська2Троян Н.Г.544ІІ00:26.13823 
9Матяш ВячеславКиївськаШталлер І.М.890ІІІ-ю00:26.42922 
10Торгоненко АнтонЧеркаська1Чорна Ю.М.707ІІІ00:26.461021 
11Єфіменко ІгорЛуганськаКостіна О.А.146І00:28.411120 
12Бернацький ВладиславВінницькаЛебеденко С.С.159ІІ-ю00:32.171219 
13Прокопенко ОлександрПолтавська1Олійник Н.І.240ІІ00:35.051318 
14Агатенко ДмитроДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.229ІІ-ю00:36.061417 
15Ржепішевський Євгенійм.КиївНаровлянська М.Д.177КМСУ00:36.411516 
16Желудов КостяПолтавська1Олійник Н.І.239ІІ00:38.451615 
17Фірст ПавлоСумська3Зикова Л.І.120б/р00:56.151714 
18Коровяков ДмитроСумська2Постельняк С.А.203І-ю01:10.481813 
19Покандюк ДмитроДніпропетровськаРудакова Е.228ІІІп. 4.18. 6   
 
І114%00:18.06Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань120балів
ІІ132%00:20.58     
ІІІ158%00:25.06     
 
Вікова групаЧ16Довжина дистанції2,9км10КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
22.07.2013 р, 8:53:20
~ 5 ~
1Довгопол РостиславСумськаЗикова Л.І.121КМСУ00:19.46135І
2Пицун ІванПолтавська2Пицун Г.255ІІ00:26.15232ІІІ
3Слюсар ВолодимирПолтавська1Семенюта Г.О.241І00:27.04330ІІІ
4Плишенко ЮрійПолтавська1 242ІІ00:28.26428ІІІ
5Лабінський ВадимВінницькаЗадорожний Д.М.161ІІ00:30.38526 
6Лавриненко ЄвгенЧернігівська1Денисенко Я.Г.819ІІ00:30.38526 
7Кірічок ВладиславСумськаПостельняк С.А.205І00:32.09724 
8Мензульський ВіталійВінницькаЗадорожний Д.М.163ІІ00:38.33823 
9Бондурівський ВладиславВінницькаМиронов О.П.164ІІІ-ю00:42.11922 
 
І105%00:20.45Клас дистанціїКМСУРанг змагань65балів
ІІ123%00:24.19     
ІІІ146%00:28.52     
 
Вікова групаЧ18Довжина дистанції3,38км5КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Гичко ВіталійКиївськаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.896КМСУ00:18.30135І
2Коваль ДенисКиївськаГавриленко В.892н/р00:19.14п/к І
3Кабалик РостиславВінницькаМиронов О.П.168ІІ00:22.33232ІІ
4Магас ІгорПолтавська2Сердюк Н.Я.359ІІ00:24.22330ІІІ
5Клюбченко ЄвгенСумська2Зикова Л.І.122І00:24.36428ІІІ
6Козитский ЖанКиївськаШталлер І.М.895КМСУ00:24.41526ІІІ
7Вавілічев МиколаСумська2Зикова Л.І.123І00:26.05625ІІІ
8Мартиненко ЕдуардСумська2Зикова Л.І.124І00:26.20724ІІІ
9Сірий ЄвгенПолтавська1Олійник Н.І.244ІІ00:26.38823ІІІ
10Горобець БогданСумська 997н/р00:26.46п/к ІІІ
11Долгов АртемПолтавська2Пицун Г.354ІІ00:26.54922ІІІ
12Афанасьєв МихайлоЛуганськаКостіна О.А.147І00:28.391021 
13Симанін ДаніїлСумська2Троян Н.Г.604І00:29.001120 
14Міщенко Олександрм.Київсамостiйно171н/р00:29.52п/к  
15Кочерга ВладиславПолтавська2Пицун Г.357ІІ00:30.421219 
16Іванов МиколаПолтавська2Сердюк Н.Я.358І00:33.481318 
17Мельников НікітаПолтавська1Данько Л.Г., Семенюта Г.О.243КМСУ00:34.391417 
18Качур Данилм.КиївДоценко О.В.111І00:35.291516 
19Гура ІгорВінницькаЗадорожний Д.М.170ІІІ00:35.571615 
20Лабінський ВіталійВінницькаЗадорожний Д.М.169ІІ00:36.381714 
21Зайченко РоманСумська2Троян Н.Г.613ІІІ00:36.441813 
22Качан ВладиславСумськаТроян Н.Г.545І00:39.251912 
23Козлов ВіталійВінницькаМиронов О.П.166ІІ00:40.472011 
24Жук ДмитроВінницькаМиронов О.П.165І00:41.342110 
 
І111%00:20.32Клас дистанціїКМСУРанг змагань112балів
ІІ129%00:23.52     
ІІІ154%00:28.29     
 
Головний суддя_____________________Постельняк Світлана, суддя НК категорії
Головний секретар_____________________Постельняк Марина, суддя НК категорії
22.07.2013 р, 8:53:20
~ 6 ~