Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України
Федерація спортивного орієнтування України
Управління у справах молоді та спорту Сумської облдержадміністрації
Командний чемпіонат серед юнаків зі спортивного орієнтування (бігом) (IV ранг)
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Змагання у спринті в заданому напрямку
22.07.2013 р.Сумський р-н, с.Могриця
Вікова групаЖ12Довжина дистанції1км5КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Кірнасовська ВікторіяХерсонськаКарась В.К.125І-ю00:10.32125І-ю
2Макаренко АннаПолтавська2Сердюк Н.Я.246ІІІ-ю00:11.35222ІІ-ю
3Суркова ПолінаХарківськаСуркова О.900І-ю00:12.28320ІІ-ю
4Терентьєва АлінаПолтавська1Пономаренко М.В.230ІІІ-ю00:12.51418ІІ-ю
5Ковальчук Валеріям.КиївНаровлянська М.Д.173І-ю00:14.30516ІІІ-ю
6Криволап КаролінаЧернігівська1Примак М.М.741ІІІ-ю00:21.26615 
7Баймут КсенияЛуганськаПоловінко Світлана137б/р ю00:21.49714 
8Мільченко ВалеріяПолтавська2Сердюк Н.Я.245ІІ-ю00:22.04813 
9Богатирь ОленаСумськаЗикова Л.І.112ІІ-ю00:22.09912 
10Зелена АнастасіяЧеркаська1Чорна Ю.М.635ІІ-ю00:23.391011 
11Газбенко ОлександраЧернігівська1Денисенко Я.Г.743ІІІ-ю00:24.271110 
12Агатенко НаталіяДніпропетровськаРудакова Е., Кузнецов Ю.В.215ІІІ-ю00:24.49129 
13Радченко АльонаСумська3Троян Н.Г., Сорокін С.А.452ІІ-ю00:25.53138 
14Борисенко АннаЧернігівська1Денисенко Я.Г.740І-ю00:27.27147 
15Барабанова ЛюбаСумська3Литовченко С.О., Постельняк С.А.901б/р ю00:30.32п/к  
16Радченко ПолінаСумська3Литовченко С.О.186ІІІ-ю00:31.03156 
17Шелудько Маріям.КиївДоценко О.В.107ІІ-ю00:49.17165 
18Мельниченко ФаяСумська3Троян Н.Г.451б/р юне старт.   
19Астахова АнастасіяСумська3Литовченко С.О.187ІІІ-юп. 4.18.12   
20Бокань КатеринаСумська3Литовченко С.О., Постельняк С.А.185ІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю102%00:10.45Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань14балів
ІІ-ю123%00:12.57     
ІІІ-ю150%00:15.48     
 
Вікова групаЖ13Довжина дистанції1км6КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Позняховська ВікторіяЧеркаська1Уфімцева Т.С.638ІІІ00:08.37125ІІ-ю
2Миронюк АлінаЧеркаська1Уфімцева Т.С.636ІІІ00:08.59222ІІ-ю
3Коновалова АннаХарківська 132ІІ00:09.38320ІІ-ю
4Сокур КатеринаЧеркаська1Уфімцева Т.С., Пустовіт А.В.637ІІІ00:11.05418ІІІ-ю
5Пугач МаріяСумськаЗикова Л.І.113ІІІ00:12.57516 
6Таран ВікторіяДніпропетровськаРудакова Е.218ІІІ-ю00:24.08615 
7Олейник ОльгаДніпропетровськаРудакова Е.217ІІІ-ю00:28.02714 
8Паланюк ДіанаВінницькаЗадорожний Д.М.149ІІ-ю00:32.43813 
9Грищенко АнастасіяСумська3Литовченко С.О.192ІІІ-юп. 4.18. 6   
10Савченко ТетянаХерсонськаЩербакова Е.С.127ІІп. 4.18. 6   
 
ІІ-ю117%00:10.05Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань9балів
ІІІ-ю142%00:12.14     
 
22.07.2013 р, 13:54:30
~ 1 ~
Вікова групаЖ14Довжина дистанції1,32км6КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Гоєнко МаріяХарківськаГоєнко Н., Даньков С.В.101ІІ00:16.34125І-ю
2Котляр ПолінаЛуганськаКостіна О.А.138І00:17.31222І-ю
3Олійниченко АнастасіяВінницькаЗадорожний Д.М.153ІІ-ю00:17.38320І-ю
4Онащук ДашаКиївськаШталлер І.М.830ІІ-ю00:18.47418ІІ-ю
5Ковшоцька ЯнаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л837ІІІ-ю00:19.50516ІІ-ю
6Гандиш ІринаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.746І-ю00:22.09615ІІІ-ю
7Уманец МаринаКиївськаШеремет О.Л835ІІІ-ю00:23.57714ІІІ-ю
8Сапсай ТаісіяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.747І-ю00:26.56813 
9Ликова ВладаСумська3Зикова Л.І.114б/р ю00:30.04912 
10Якуба ТетянаКиївськаШталлер І.М.833ІІІ-ю00:30.151011 
11Чуба КарінаВінницькаЗадорожний Д.М.151ІІ-ю00:31.061110 
12Сергійчук СофіяПолтавська2Сердюк Н.Я.247ІІІ-ю00:43.39129 
13Москалюк ВеронікаВінницькаМиронов О.П.154ІІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю108%00:17.54Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань23балів
ІІ-ю129%00:21.22     
ІІІ-ю158%00:26.11     
 
Вікова групаЖ15Довжина дистанції1,39км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Фулерова АринаСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.716І-ю00:17.28135І
2Новик КатеринаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.752ІІ00:20.08232ІІ
3Тимощук МаріяКиївськаПодгаєцький А.В., Шеремет О.Л841КМСУ00:21.13330ІІ
4Ткаченко АнжелаЧеркаська1Уфімцева Т.С.639КМСУ00:28.01428 
5Дрозд ВалентинаПолтавська1Семенюта Г.О.231ІІІ-ю00:40.04526 
6Філіпенко ЮліяХерсонськаЩербакова Е.С.128І00:42.59625 
7Іваницька ДаринаСумськаЗикова Л.І.115ІІ-ю00:44.46724 
8Бродська КатеринаПолтавська2Сердюк Н.Я.249ІІ-ю00:44.49823 
9Шеметун МаринаКиївськаШталлер І.М.846ІІІ-юп. 4.18. 6   
 
І105%00:18.20Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань78балів
ІІ123%00:21.29     
ІІІ146%00:25.30     
 
Вікова групаЖ16Довжина дистанції1,74км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Ворчило ОленаЧернігівська1Денисенко Я.Г.758І00:24.14135ІІ
2Кухта АлінаПолтавська1Пицун Г.232ІІ00:25.19232ІІ
3Поляниця ОльгаХерсонськаКарась В.К.129ІІ00:27.44330ІІІ
4Тур КатеринаПолтавська1Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.233ІІ00:31.45428 
5Скутар ТетянаПолтавська1Семенюта Г.О.234ІІІ00:51.01526 
6Лисянська ДашаСумськаЗикова Л.І.116ІІп. 4.18. 6   
 
ІІ108%00:26.10Клас дистанціїКМСУРанг змагань20балів
ІІІ129%00:31.16     
 
22.07.2013 р, 13:54:30
~ 2 ~
Вікова групаЖ18Довжина дистанції2,21км11КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Москаленко Дар’яСумськаПостельняк С.А.194КМСУ00:24.11135КМСУ
2Кримцева АлінаЛуганськаНестерова Світлана, Гадіяк Л.Н.139КМСУ00:25.54232І
3Побережець ІннаМиколаївськаСвідницька Л.Г., Дьяченко А.С.172КМСУ00:30.21330ІІ
4Вільневецька НастяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.766І00:35.36428ІІІ
5Постельняк КатеринаСумськаПостельняк І.М., Постельняк С.А.178І00:47.40526 
6Сапсай МаріяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.768І00:51.14625 
7Тур МаринаПолтавська1Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.235І00:59.01724 
 
КМСУ100%00:24.11Клас дистанціїКМСУРанг змагань130балів
І114%00:27.34     
ІІ132%00:31.55     
ІІІ158%00:38.13     
 
Вікова групаЧ12Довжина дистанції1км6КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Кельді БорисКиївськаПодгаєцький А.В., Шеремет О.Л847ІІ-ю00:08.44125І-ю
2Теремецький ТимофійКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л863ІІІ-ю00:08.45222І-ю
3Довгань ДанилоДніпропетровськаКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.219І-ю00:08.57320ІІ-ю
4Бицак ЮрийСумськаТроян Н.Г.454ІІ-ю00:09.02418ІІ-ю
5Корнієнко ЮрийПолтавська1Семенюта Г.О.236ІІ-ю00:09.54516ІІ-ю
6Піддубний МихайлоПолтавська2Сердюк Н.Я.250І-ю00:10.01615ІІ-ю
7Шубрат ВалерійВінницькаЗадорожний Д.М.156ІІ-ю00:10.54714ІІІ-ю
8Арбузов ВладиславСумська2Литовченко С.О.195ІІ-ю00:11.33813ІІІ-ю
9Мельник ОлексійЧернігівська1Купрієнко Г.Г.771І-ю00:11.35912ІІІ-ю
10Нестеренко МаксимСумська2Троян Н.Г.455ІІІ-ю00:12.101011ІІІ-ю
11Казьміренко АнтонКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л850ІІІ-ю00:12.481110ІІІ-ю
12Глушко АртемДніпропетровськаКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.222ІІІ-ю00:13.13129 
13Шпорта АртемДніпропетровськаРудакова Е.223ІІІ-ю00:13.45138 
14Бутко МиколаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.800І-ю00:14.25147 
15Деркач ОлексійСумська3Троян Н.Г.541б/р ю00:14.58156 
16Родіонов ДанілПолтавська2Сердюк Н.Я.251ІІІ-ю00:15.04165 
17Тирса КостянтинДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.220І-ю00:15.18174 
18Трохименко МикитаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.780І-ю00:16.05183 
19Чистяков АртурДніпропетровськаРудакова Е.224ІІІ-ю00:17.35192 
20Паламарчук ВолодимирДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.225ІІІ-ю00:20.46201 
21Геренко ВладиславСумська2Литовченко С.О.196ІІ-ю00:21.0021  
22Свиридоненко ВладиславЛуганськаКостіна О.А.140ІІІ-ю00:24.2822  
23Тітов Кирилом.КиївНаровлянська М.Д.174ІІІ-ю00:25.3923  
24Криволап АртурЧернігівська1Примак М.М.795ІІІ-ю00:25.4224  
25Татарніков МихайлоКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л855ІІІ-ю00:28.2425  
26Гладченко БогданСумська3Литовченко С.О.200ІІІ-ю00:31.0426  
27Северин ІванСумська3Литовченко С.О.197ІІІ-ю00:34.0827  
28Джобава ЕльдарСумська3Литовченко С.О.199ІІІ-юне старт.   
 
І-ю102%00:08.54Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань15балів
22.07.2013 р, 13:54:30
~ 3 ~
ІІ-ю123%00:10.45Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань15балів
ІІІ-ю150%00:13.06     
 
Вікова групаЧ13Довжина дистанції1,32км6КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Уткин ДимаЛуганськаГузь Л. А., Костіна О.А.143І-ю00:13.16125І-ю
2Зачешигрива БогданЧеркаська1Чорна Ю.М.640ІІ00:14.35222ІІ-ю
3Лапко ВолодимирДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.226ІІІ00:15.35320ІІ-ю
4Болгов ДмитроСумськаПостельняк С.А., Зикова Л.І.188І-ю00:15.37418ІІ-ю
5Вайтишин Олексійм.КиївНаровлянська М.Д.175І-ю00:16.53516ІІ-ю
6Коновалов ОлексійЛуганськаНестерова Світлана142І-ю00:17.32615ІІІ-ю
7Петін ОлександрСумськаПостельняк І.М.180ІІІ00:18.58714ІІІ-ю
8Журавльов МикитаДніпропетровськаРудакова Е.227ІІІ-ю00:19.41813ІІІ-ю
9Кизименко ВладиславПолтавська2Сердюк Н.Я.252ІІІ-ю00:19.59912ІІІ-ю
10Лук’янов OлексiйСумська2Троян Н.Г.542ІІ-ю00:26.461011 
11Тарасенко Ярославм.КиївНаровлянська М.Д.176І-ю00:26.591110 
12Мосійчук СвятославПолтавська1Семенюта Г.О.237ІІ-ю00:30.51129 
13Демченко Дмитрийм.КиївДоценко О.В.109ІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю108%00:14.20Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань23балів
ІІ-ю129%00:17.07     
ІІІ-ю158%00:20.58     
 
Вікова групаЧ14Довжина дистанції1,39км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Матузка СтепанСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.717І-ю00:12.36125І-ю
2Попсуй РоманЛуганськаКостіна О.А.144ІІІ00:14.07222І-ю
3Куцан ДмитроКиївськаБерезовський В.А.868КМСУ00:15.15320ІІ-ю
4Войтаник ДенисКиївськаШталлер І.М.886ІІІ-ю00:15.41418ІІ-ю
5Ярош ВалентинСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.723ІІ-ю00:16.06516ІІ-ю
6Постельняк ДмитроСумська2Постельняк І.М.181І-ю00:17.06615ІІ-ю
7Рябоконь МиколаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л878ІІ-ю00:19.16714ІІІ-ю
8Житняк ВиталийСумська2Зикова Л.І.117ІІ-ю00:20.13813ІІІ-ю
9Анопко МикитаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л872І-ю00:21.20912ІІІ-ю
10Лемешко ДимитрійСумськаПостельняк С.А., Литовченко С.О.201І-ю00:21.451011ІІІ-ю
11Оскома ДмитроПолтавська2Сердюк Н.Я.253ІІ-ю00:26.401110 
12Можчіль ОлексійПолтавська1Крутій С.238І-ю00:33.00129 
13Кондратьєв АндрійЧернігівська2Купрієнко Г.Г.809ІІ-ю00:36.10138 
14Скачко ВіталійВінницькаМиронов О.П.157ІІ-ю00:36.45147 
15Барковський МикитаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.807І-ю00:37.11156 
16Лобода АнтонСумська3Постельняк І.М.184ІІІ-ю00:47.17165 
17Кононенко ВіталійСумська3Постельняк І.М.182ІІІ-юп. 4.18. 6   
18Басенко ЄвгенСумська3Зикова Л.І.118б/р юп. 4.18. 6   
 
І-ю120%00:15.07Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань50балів
ІІ-ю142%00:17.54     
ІІІ-ю174%00:21.55     
 
22.07.2013 р, 13:54:30
~ 4 ~
Вікова групаЧ15Довжина дистанції1,74км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Єфіменко ІгорЛуганськаКостіна О.А.146І00:16.29135І
2Сердюк ЮрійСумськаТроян Н.Г.543ІІ00:16.57232І
3Прокопенко МаксимСумськаПостельняк С.А., Постельняк І.М.202КМСУ00:17.36330І
4Поляниця СтаніславХерсонськаКарась В.К.130КМСУ00:18.21428І
5Бесараб ЄвгенійМиколаївська 105КМСУ00:19.06526ІІ
6Желудов КостяПолтавська1Олійник Н.І.239ІІ00:19.26625ІІ
7Прокопенко ОлександрПолтавська1Олійник Н.І.240ІІ00:21.17724ІІ
8Матяш ВячеславКиївськаШталлер І.М.890ІІІ-ю00:22.31823ІІІ
9Шелудько Валерийм.КиївДоценко О.В.110І00:24.06922ІІІ
10Шевченко МаксимСумська2Троян Н.Г.544ІІ00:24.331021ІІІ
11Покандюк ДмитроДніпропетровськаРудакова Е.228ІІІ00:25.281120ІІІ
12Ржепішевський Євгенійм.КиївНаровлянська М.Д.177КМСУ00:26.101219 
13Бернацький ВладиславВінницькаЛебеденко С.С.159ІІ-ю00:27.021318 
14Чепурной МикитаСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.726ІІ-ю00:27.131417 
15Коровяков ДмитроСумська2Постельняк С.А.203І-ю00:27.511516 
16Агатенко ДмитроДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.229ІІ-ю00:31.321615 
17Торгоненко АнтонЧеркаська1Чорна Ю.М.707ІІІ00:43.171714 
18Онищенко СтаніславПолтавська2Сердюк Н.Я.254ІІ-ю00:47.091813 
19Фірст ПавлоСумська3Зикова Л.І.120б/рп. 4.18. 5К/Ч  
 
І114%00:18.47Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань153балів
ІІ132%00:21.45     
ІІІ158%00:26.03     
 
Вікова групаЧ16Довжина дистанції2,21км11КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Довгопол РостиславСумськаЗикова Л.І.121КМСУ00:22.53135І
2Слюсар ВолодимирПолтавська1Семенюта Г.О.241І00:26.26232ІІ
3Пицун ІванПолтавська2Пицун Г.255ІІ00:29.45330ІІІ
4Плишенко ЮрійПолтавська1 242ІІ00:34.15428 
5Мензульський ВіталійВінницькаЗадорожний Д.М.163ІІ00:34.51526 
6Кірічок ВладиславСумськаПостельняк С.А.205І00:36.03625 
7Бондурівський ВладиславВінницькаМиронов О.П.164ІІІ-ю00:39.45724 
8Лавриненко ЄвгенЧернігівська1Денисенко Я.Г.819ІІ00:55.57823 
9Лабінський ВадимВінницькаЗадорожний Д.М.161ІІп. 4.18. 6   
 
І102%00:23.20Клас дистанціїКМСУРанг змагань62балів
ІІ120%00:27.28     
ІІІ142%00:32.30     
 
Вікова групаЧ18Довжина дистанції2,84км14КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год00хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Гичко ВіталійКиївськаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.896КМСУ00:23.00135КМСУ
2Козитский ЖанКиївськаШталлер І.М.895КМСУ00:23.09232І
3Жук ДмитроВінницькаМиронов О.П.165І00:24.53330І
4Мельников НікітаПолтавська1Данько Л.Г., Семенюта Г.О.243КМСУ00:27.26428ІІ
5Кабалик РостиславВінницькаМиронов О.П.168ІІ00:28.11526ІІ
6Афанасьєв МихайлоЛуганськаКостіна О.А.147І00:28.57625ІІ
22.07.2013 р, 13:54:30
~ 5 ~
7Качан ВладиславСумськаТроян Н.Г.545І00:29.30724ІІ
8Кочерга ВладиславПолтавська2Пицун Г.357ІІ00:29.30724ІІ
9Симанін ДаніїлСумська2Троян Н.Г.604І00:29.36922ІІ
10Долгов АртемПолтавська2Пицун Г.354ІІ00:30.401021ІІІ
11Вавілічев МиколаСумська2Зикова Л.І.123І00:30.571120ІІІ
12Сірий ЄвгенПолтавська1Олійник Н.І.244ІІ00:31.291219ІІІ
13Лабінський ВіталійВінницькаЗадорожний Д.М.169ІІ00:33.121318ІІІ
14Мартиненко ЕдуардСумська2Зикова Л.І.124І00:34.011417ІІІ
15Клюбченко ЄвгенСумська2Зикова Л.І.122І00:34.061516ІІІ
16Іванов МиколаПолтавська2Сердюк Н.Я.358І00:35.481615ІІІ
17Гура ІгорВінницькаЗадорожний Д.М.170ІІІ00:37.441714 
18Козлов ВіталійВінницькаМиронов О.П.166ІІ00:40.191813 
19Магас ІгорПолтавська2Сердюк Н.Я.359ІІ00:47.061912 
20Качур Данилм.КиївДоценко О.В.111І00:50.142011 
21Зайченко РоманСумська2Троян Н.Г.613ІІІ00:55.152110 
 
КМСУ100%00:23.00Клас дистанціїКМСУРанг змагань152балів
І114%00:26.13     
ІІ132%00:30.22     
ІІІ158%00:36.20     
 
Головний суддя_____________________Постельняк Світлана, суддя НК категорії
Головний секретар_____________________Постельняк Марина, суддя НК категорії
22.07.2013 р, 13:54:30
~ 6 ~