Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України
Федерація спортивного орієнтування України
Управління у справах молоді та спорту Сумської облдержадміністрації
Командний чемпіонат серед юнаків зі спортивного орієнтування (бігом) (IV ранг)
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Коротка дистанція в заданому напрямку
23.07.2013 р.Сумський р-н, с.Могриця
Вікова групаЖ12Довжина дистанції1,18км4КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Кірнасовська ВікторіяХерсонськаКарась В.К.125І-ю00:08.36125І-ю
2Суркова ПолінаХарківськаСуркова О.900І-ю00:08.49222І-ю
3Ковальчук Валеріям.КиївНаровлянська М.Д.173І-ю00:09.06320ІІ-ю
4Терентьєва АлінаПолтавська1Пономаренко М.В.230ІІІ-ю00:09.55418ІІ-ю
5Газбенко ОлександраЧернігівська1Денисенко Я.Г.743ІІІ-ю00:10.07516ІІ-ю
6Шелудько Маріям.КиївДоценко О.В.107ІІ-ю00:10.35615ІІ-ю
7Борисенко АннаЧернігівська1Денисенко Я.Г.740І-ю00:10.57714ІІІ-ю
8Мільченко ВалеріяПолтавська2Сердюк Н.Я.245ІІ-ю00:11.36813ІІІ-ю
9Криволап КаролінаЧернігівська1Примак М.М.741ІІІ-ю00:11.37912ІІІ-ю
10Зелена АнастасіяЧеркаська1Чорна Ю.М.635ІІ-ю00:12.281011ІІІ-ю
11Богатирь ОленаСумськаЗикова Л.І.112ІІ-ю00:12.531110ІІІ-ю
12Макаренко АннаПолтавська2Сердюк Н.Я.246ІІІ-ю00:14.16129 
13Баймут КсенияЛуганськаПоловінко Світлана137б/р ю00:15.06138 
14Агатенко НаталіяДніпропетровськаРудакова Е., Кузнецов Ю.В.215ІІІ-ю00:16.11147 
15Радченко АльонаСумська3Троян Н.Г., Сорокін С.А.452ІІ-ю00:16.41156 
16Бокань КатеринаСумська3Литовченко С.О., Постельняк С.А.185ІІ-ю00:26.18165 
17Мельниченко ФаяСумська3Троян Н.Г.451б/р юне старт.   
18Астахова АнастасіяСумська3Литовченко С.О.187ІІІ-юп. 4.18. 6   
19Радченко ПолінаСумська3Литовченко С.О.186ІІІ-юп. 4.18. 6   
20Барабанова ЛюбаСумська3Литовченко С.О., Постельняк С.А.901б/р юп. 4.18. 5   
 
І-ю105%00:09.02Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань17балів
ІІ-ю126%00:10.50     
ІІІ-ю154%00:13.15     
 
Вікова групаЖ13Довжина дистанції1,57км4КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Пугач МаріяСумськаЗикова Л.І.113ІІІ00:10.52125І-ю
2Савченко ТетянаХерсонськаЩербакова Е.С.127ІІ00:11.34222ІІ-ю
3Сокур КатеринаЧеркаська1Уфімцева Т.С., Пустовіт А.В.637ІІІ00:12.13320ІІ-ю
4Коновалова АннаХарківська 132ІІ00:12.17418ІІ-ю
5Позняховська ВікторіяЧеркаська1Уфімцева Т.С.638ІІІ00:13.09516ІІІ-ю
6Миронюк АлінаЧеркаська1Уфімцева Т.С.636ІІІ00:15.11615ІІІ-ю
7Паланюк ДіанаВінницькаЗадорожний Д.М.149ІІ-ю00:21.09714 
8Олейник ОльгаДніпропетровськаРудакова Е.217ІІІ-ю00:26.57813 
9Таран ВікторіяДніпропетровськаРудакова Е.218ІІІ-ю00:30.48912 
10Грищенко АнастасіяСумська3Литовченко С.О.192ІІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю100%00:10.52Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань12балів
ІІ-ю120%00:13.02     
ІІІ-ю146%00:15.52     
 
24.07.2013 р, 19:51:15
~ 1 ~
Вікова групаЖ14Довжина дистанції2,15км7КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Котляр ПолінаЛуганськаКостіна О.А.138І00:16.41125І-ю
2Онащук ДашаКиївськаШталлер І.М.830ІІ-ю00:18.04222ІІ-ю
3Сапсай ТаісіяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.747І-ю00:19.53320ІІ-ю
4Уманец МаринаКиївськаШеремет О.Л835ІІІ-ю00:21.33418ІІІ-ю
5Якуба ТетянаКиївськаШталлер І.М.833ІІІ-ю00:21.57516ІІІ-ю
6Гандиш ІринаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.746І-ю00:23.06615ІІІ-ю
7Ковшоцька ЯнаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л837ІІІ-ю00:24.41714ІІІ-ю
8Гоєнко МаріяХарківськаГоєнко Н., Даньков С.В.101ІІ00:25.01813ІІІ-ю
9Чуба КарінаВінницькаЗадорожний Д.М.151ІІ-ю00:33.58912 
10Олійниченко АнастасіяВінницькаЗадорожний Д.М.153ІІ-ю00:36.531011 
11Москалюк ВеронікаВінницькаМиронов О.П.154ІІІ-ю00:41.021110 
12Сергійчук СофіяПолтавська2Сердюк Н.Я.247ІІІ-ю01:16.21129 
13Ликова ВладаСумська3Зикова Л.І.114б/р юп. 4.18. 6   
 
І-ю108%00:18.01Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань24балів
ІІ-ю129%00:21.31     
ІІІ-ю158%00:26.22     
 
Вікова групаЖ15Довжина дистанції2,66км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Фулерова АринаСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.716І-ю00:23.47135І
2Новик КатеринаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.752ІІ00:25.54232ІІ
3Ткаченко АнжелаЧеркаська1Уфімцева Т.С.639КМСУ00:27.03330ІІ
4Тимощук МаріяКиївськаПодгаєцький А.В., Шеремет О.Л841КМСУ00:27.12428ІІ
5Філіпенко ЮліяХерсонськаЩербакова Е.С.128І00:29.11526ІІ
6Дрозд ВалентинаПолтавська1Семенюта Г.О.231ІІІ-ю00:34.03625ІІІ
7Шеметун МаринаКиївськаШталлер І.М.846ІІІ-ю00:34.23724ІІІ
8Іваницька ДаринаСумськаЗикова Л.І.115ІІ-ю00:38.52823 
9Бродська КатеринаПолтавська2Сердюк Н.Я.249ІІ-ю00:48.05922 
 
І105%00:24.58Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань79балів
ІІ123%00:29.15     
ІІІ146%00:34.43     
 
Вікова групаЖ16Довжина дистанції3,36км10КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Ворчило ОленаЧернігівська1Денисенко Я.Г.758І00:29.27135ІІ
2Кухта АлінаПолтавська1Пицун Г.232ІІ00:30.31232ІІ
3Лисянська ДашаСумськаЗикова Л.І.116ІІ00:31.15330ІІ
4Поляниця ОльгаХерсонськаКарась В.К.129ІІ00:35.17428ІІІ
5Скутар ТетянаПолтавська1Семенюта Г.О.234ІІІ01:08.42526 
6Тур КатеринаПолтавська1Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.233ІІ01:11.19625 
 
ІІ108%00:31.48Клас дистанціїКМСУРанг змагань23балів
ІІІ129%00:37.59     
 
24.07.2013 р, 19:51:15
~ 2 ~
Вікова групаЖ18Довжина дистанції4,3км13КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Москаленко Дар’яСумськаПостельняк С.А.194КМСУ00:32.35135КМСУ
2Кримцева АлінаЛуганськаНестерова Світлана, Гадіяк Л.Н.139КМСУ00:32.56232І
3Побережець ІннаМиколаївськаСвідницька Л.Г., Дьяченко А.С.172КМСУ00:39.33330ІІ
4Вільневецька НастяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.766І00:49.14428ІІІ
5Тур МаринаПолтавська1Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.235І00:49.48526ІІІ
6Сапсай МаріяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.768І00:51.06625ІІІ
7Постельняк КатеринаСумськаПостельняк І.М., Постельняк С.А.178І01:05.43724 
 
КМСУ100%00:32.35Клас дистанціїКМСУРанг змагань130балів
І114%00:37.09     
ІІ132%00:43.01     
ІІІ158%00:51.29     
 
Вікова групаЧ12Довжина дистанції1,57км4КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Довгань ДанилоДніпропетровськаКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.219І-ю00:10.41125І-ю
2Теремецький ТимофійКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л863ІІІ-ю00:10.57222ІІ-ю
3Кельді БорисКиївськаПодгаєцький А.В., Шеремет О.Л847ІІ-ю00:10.59320ІІ-ю
4Піддубний МихайлоПолтавська2Сердюк Н.Я.250І-ю00:11.04418ІІ-ю
5Шубрат ВалерійВінницькаЗадорожний Д.М.156ІІ-ю00:11.30516ІІ-ю
6Бицак ЮрийСумськаТроян Н.Г.454ІІ-ю00:11.51615ІІ-ю
7Арбузов ВладиславСумська2Литовченко С.О.195ІІ-ю00:12.02714ІІ-ю
8Глушко АртемДніпропетровськаКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.222ІІІ-ю00:12.06813ІІ-ю
9Тирса КостянтинДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.220І-ю00:12.17912ІІ-ю
10Криволап АртурЧернігівська1Примак М.М.795ІІІ-ю00:13.051011ІІ-ю
11Паламарчук ВолодимирДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.225ІІІ-ю00:13.061110ІІ-ю
12Нестеренко МаксимСумська2Троян Н.Г.455ІІІ-ю00:13.14129ІІІ-ю
13Мельник ОлексійЧернігівська1Купрієнко Г.Г.771І-ю00:14.06138ІІІ-ю
14Бутко МиколаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.800І-ю00:14.30147ІІІ-ю
15Казьміренко АнтонКиївська2Шталлер І.М., Шеремет О.Л850ІІІ-ю00:14.39156ІІІ-ю
16Шпорта АртемДніпропетровськаРудакова Е.223ІІІ-ю00:14.56165ІІІ-ю
17Корнієнко ЮрийПолтавська1Семенюта Г.О.236ІІ-ю00:15.52174ІІІ-ю
18Свиридоненко ВладиславЛуганськаКостіна О.А.140ІІІ-ю00:16.29183 
19Трохименко МикитаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.780І-ю00:18.11192 
20Татарніков МихайлоКиївська2Шталлер І.М., Шеремет О.Л855ІІІ-ю00:21.48201 
21Деркач ОлексійСумська3Троян Н.Г.541б/р ю00:24.3021  
22Родіонов ДанілПолтавська2Сердюк Н.Я.251ІІІ-ю00:30.1622  
23Чистяков АртурДніпропетровськаРудакова Е.224ІІІ-ю00:38.1223  
24Северин ІванСумська3Литовченко С.О.197ІІІ-ю00:47.3724  
25Тітов Кирилом.КиївНаровлянська М.Д.174ІІІ-ю00:58.1325  
26Геренко ВладиславСумська2Литовченко С.О.196ІІ-ю00:59.1226  
27Гладченко БогданСумська3Литовченко С.О.200ІІІ-юне старт.   
28Джобава ЕльдарСумська3Литовченко С.О.199ІІІ-юне старт.   
 
І-ю102%00:10.54Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань15балів
24.07.2013 р, 19:51:15
~ 3 ~
ІІ-ю123%00:13.08Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань15балів
ІІІ-ю150%00:16.02     
 
Вікова групаЧ13Довжина дистанції2,15км7КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Болгов ДмитроСумськаПостельняк С.А., Зикова Л.І.188І-ю00:18.19125І-ю
2Зачешигрива БогданЧеркаська1Чорна Ю.М.640ІІ00:18.42222І-ю
3Мосійчук СвятославПолтавська1Семенюта Г.О.237ІІ-ю00:19.26320І-ю
4Уткин ДимаЛуганськаГузь Л. А., Костіна О.А.143І-ю00:22.09418ІІ-ю
5Кизименко ВладиславПолтавська2Сердюк Н.Я.252ІІІ-ю00:22.17516ІІ-ю
6Лапко ВолодимирДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.226ІІІ00:23.24615ІІ-ю
7Вайтишин Олексійм.КиївНаровлянська М.Д.175І-ю00:24.09714ІІІ-ю
8Тарасенко Ярославм.КиївНаровлянська М.Д.176І-ю00:28.22813ІІІ-ю
9Коновалов ОлексійЛуганськаНестерова Світлана142І-ю00:29.45912 
10Журавльов МикитаДніпропетровськаРудакова Е.227ІІІ-ю00:30.291011 
11Петін ОлександрСумська2Постельняк І.М.180ІІІ00:30.501110 
12Демченко Дмитрийм.КиївДоценко О.В.109ІІ-ю00:30.54129 
13Лук’янов OлексiйСумська2Троян Н.Г.542ІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю108%00:19.47Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань23балів
ІІ-ю129%00:23.38     
ІІІ-ю158%00:28.56     
 
Вікова групаЧ14Довжина дистанції2,66км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Анопко МикитаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л872І-ю00:17.28125І-ю
2Попсуй РоманЛуганськаКостіна О.А.144ІІІ00:18.07222І-ю
3Рябоконь МиколаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л878ІІ-ю00:18.22320І-ю
4Ярош ВалентинСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.723ІІ-ю00:19.42418І-ю
5Куцан ДмитроКиївськаБерезовський В.А.868КМСУ00:19.48516І-ю
6Матузка СтепанСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.717І-ю00:20.50615І-ю
7Скачко ВіталійВінницькаМиронов О.П.157ІІ-ю00:23.00714ІІ-ю
8Войтаник ДенисКиївськаШталлер І.М.886ІІІ-ю00:23.10813ІІ-ю
9Постельняк ДмитроСумська2Постельняк І.М.181І-ю00:25.30912ІІІ-ю
10Кондратьєв АндрійЧернігівська2Купрієнко Г.Г.809ІІ-ю00:27.531011ІІІ-ю
11Лемешко ДимитрійСумськаПостельняк С.А., Литовченко С.О.201І-ю00:28.041110ІІІ-ю
12Барковський МикитаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.807І-ю00:29.15129ІІІ-ю
13Оскома ДмитроПолтавська2Сердюк Н.Я.253ІІ-ю00:31.36138 
14Кононенко ВіталійСумська3Постельняк І.М.182ІІІ-ю00:35.23147 
15Басенко ЄвгенСумська3Зикова Л.І.118б/р ю00:52.07156 
16Житняк ВиталийСумська2Зикова Л.І.117ІІ-ю00:55.50165 
17Лобода АнтонСумська3Постельняк І.М.184ІІІ-юп. 4.18.12   
18Можчіль ОлексійПолтавська1Крутій С.238І-юп. 4.18. 6   
 
І-ю120%00:20.58Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань50балів
ІІ-ю142%00:24.48     
ІІІ-ю174%00:30.24     
 
24.07.2013 р, 19:51:15
~ 4 ~
Вікова групаЧ15Довжина дистанції3,36км10КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Поляниця СтаніславХерсонськаКарась В.К.130КМСУ00:21.13135І
2Бесараб ЄвгенійМиколаївська 105КМСУ00:21.47232І
3Єфіменко ІгорЛуганськаКостіна О.А.146І00:21.55330І
4Сердюк ЮрійСумськаТроян Н.Г.543ІІ00:22.07428І
5Шелудько Валерийм.КиївДоценко О.В.110І00:26.04526ІІ
6Покандюк ДмитроДніпропетровськаРудакова Е.228ІІІ00:26.29625ІІ
7Бернацький ВладиславВінницькаЛебеденко С.О.159ІІ-ю00:28.23724ІІІ
8Ржепішевський Євгенійм.КиївНаровлянська М.Д.177КМСУ00:28.23724ІІІ
9Онищенко СтаніславПолтавська2Сердюк Н.Я.254ІІ-ю00:29.41922ІІІ
10Шевченко МаксимСумська2Троян Н.Г.544ІІ00:30.451021ІІІ
11Матяш ВячеславКиївськаШталлер І.М.890ІІІ-ю00:31.541120ІІІ
12Фірст ПавлоСумська3Зикова Л.І.120б/р00:32.411219 
13Торгоненко АнтонЧеркаська1Чорна Ю.М.707ІІІ00:34.351318 
14Агатенко ДмитроДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.229ІІ-ю00:34.381417 
15Чепурной МикитаСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.726ІІ-ю00:35.031516 
16Коровяков ДмитроСумська2Постельняк С.А.203І-ю00:37.061615 
17Прокопенко МаксимСумськаПостельняк С.А., Постельняк І.М.202КМСУ00:40.471714 
 
І111%00:23.33Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань120балів
ІІ129%00:27.22     
ІІІ154%00:32.40     
 
Вікова групаЧ16Довжина дистанції4,3км13КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Довгопол РостиславСумськаЗикова Л.І.121КМСУ00:28.06135І
2Желудов КостяПолтавська1Олійник Н.І.239ІІ00:29.32232ІІ
3Слюсар ВолодимирПолтавська1Семенюта Г.О.241І00:31.34330ІІ
4Кірічок ВладиславСумськаПостельняк С.А.205І00:32.43428ІІ
5Мензульський ВіталійВінницькаЗадорожний Д.М.163ІІ00:34.15526ІІ
6Плишенко ЮрійПолтавська1 242ІІ00:36.07625ІІІ
7Пицун ІванПолтавська2Пицун Г.255ІІ00:38.15724ІІІ
8Лабінський ВадимВінницькаЗадорожний Д.М.161ІІ00:42.58823 
9Прокопенко ОлександрПолтавська1Олійник Н.І.240ІІ00:43.32922 
10Лавриненко ЄвгенЧернігівська1Денисенко Я.Г.819ІІ00:46.371021 
11Бондурівський ВладиславВінницькаМиронов О.П.164ІІІ-ю01:10.081120 
 
І105%00:29.30Клас дистанціїКМСУРанг змагань71балів
ІІ123%00:34.34     
ІІІ146%00:41.02     
 
Вікова групаЧ18Довжина дистанції4,91км15КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Гичко ВіталійКиївськаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.896КМСУ00:30.02135КМСУ
2Вавілічев МиколаСумська2Зикова Л.І.123І00:30.13232І
3Козицький ЖанКиївськаШталлер І.М.895КМСУ00:30.23330І
4Качан ВладиславСумськаТроян Н.Г.545І00:31.32428І
5Мельников НікітаПолтавська1Данько Л.Г., Семенюта Г.О.243КМСУ00:31.45526І
6Гура ІгорВінницькаЗадорожний Д.М.170ІІІ00:33.05625І
24.07.2013 р, 19:51:15
~ 5 ~
7Лабінський ВіталійВінницькаЗадорожний Д.М.169ІІ00:33.32724І
8Жук ДмитроВінницькаМиронов О.П.165І00:35.03823ІІ
9Афанасьєв МихайлоЛуганськаКостіна О.А.147І00:35.35922ІІ
10Іванов МиколаПолтавська2Сердюк Н.Я.358І00:35.401021ІІ
11Кабалик РостиславВінницькаМиронов О.П.168ІІ00:36.041120ІІ
12Козлов ВіталійВінницькаМиронов О.П.166ІІ00:36.101219ІІ
13Симанін ДаніїлСумська2Троян Н.Г.604І00:36.471318ІІ
14Сірий ЄвгенПолтавська1Олійник Н.І.244ІІ00:36.521417ІІ
15Мартиненко ЕдуардСумська2Зикова Л.І.124І00:36.591516ІІ
16Кочерга ВладиславПолтавська2Пицун Г.357ІІ00:38.391615ІІ
17Долгов АртемПолтавська2Пицун Г.354ІІ00:38.451714ІІ
18Клюбченко ЄвгенСумська2Зикова Л.І.122І00:42.521813ІІІ
19Зайченко РоманСумська2Троян Н.Г.613ІІІ00:47.401912 
20Качур Данилм.КиївДоценко О.В.111Іне старт.   
21Магас ІгорПолтавська2Сердюк Н.Я.359ІІп. 4.18. 6   
 
КМСУ100%00:30.02Клас дистанціїКМСУРанг змагань150балів
І114%00:34.14     
ІІ132%00:39.39     
ІІІ158%00:47.27     
 
Головний суддя_____________________Постельняк Світлана, суддя НК категорії
Головний секретар_____________________Постельняк Марина, суддя НК категорії
24.07.2013 р, 19:51:15
~ 6 ~