Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України
Федерація спортивного орієнтування України
Управління у справах молоді та спорту Сумської облдержадміністрації
Командний чемпіонат серед юнаків зі спортивного орієнтування (бігом) (IV ранг)
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Довга дистанція в заданому напрямку
24.07.2013 р.Сумський р-н, с.Могриця
Вікова групаЖ12Довжина дистанції2,37км6КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Суркова ПолінаХарківськаСуркова О.900І-ю00:26.41125І-ю
2Богатирь ОленаСумськаЗикова Л.І.112ІІ-ю00:26.48222І-ю
3Кірнасовська ВікторіяХерсонськаКарась В.К.125І-ю00:26.55320І-ю
4Борисенко АннаЧернігівська1Денисенко Я.Г.740І-ю00:27.47418І-ю
5Терентьєва АлінаПолтавська1Пономаренко М.В.230ІІІ-ю00:27.49516І-ю
6Мільченко ВалеріяПолтавська2Сердюк Н.Я.245ІІ-ю00:29.15615ІІ-ю
7Радченко АльонаСумська3Троян Н.Г., Сорокін С.А.452ІІ-ю00:31.44714ІІ-ю
8Шелудько Маріям.КиївДоценко О.В.107ІІ-ю00:31.50813ІІ-ю
9Агатенко НаталіяДніпропетровськаРудакова Е., Кузнецов Ю.В.215ІІІ-ю00:32.42912ІІ-ю
10Ковальчук Валеріям.КиївНаровлянська М.Д.173І-ю00:35.201011ІІІ-ю
11Зелена АнастасіяЧеркаська1Чорна Ю.М.635ІІ-ю00:36.261110ІІІ-ю
12Газбенко ОлександраЧернігівська1Денисенко Я.Г.743ІІІ-ю00:39.40129ІІІ-ю
13Криволап КаролінаЧернігівська1Примак М.М.741ІІІ-ю00:47.26138 
14Радченко ПолінаСумська3Литовченко С.О.186ІІІ-ю00:47.32147 
15Бокань КатеринаСумська3Литовченко С.О., Постельняк С.А.185ІІ-ю01:10.23156 
16Макаренко АннаПолтавська2Сердюк Н.Я.246ІІІ-юп. 4.18. 6   
17Астахова АнастасіяСумська3Литовченко С.О.187ІІІ-юп. 4.18. 6   
18Баймут КсенияЛуганськаПоловінко Світлана137б/р юп. 4.18. 6   
 
І-ю105%00:28.01Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань18балів
ІІ-ю126%00:33.37     
ІІІ-ю154%00:41.06     
 
Вікова групаЖ13Довжина дистанції2,8км7КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Коновалова АннаХарківська 132ІІ00:27.35125І-ю
2Позняховська ВікторіяЧеркаська1Уфімцева Т.С.638ІІІ00:31.00222ІІ-ю
3Савченко ТетянаХерсонськаЩербакова Е.С.127ІІ00:33.00320ІІ-ю
4Пугач МаріяСумськаЗикова Л.І.113ІІІ00:35.10418ІІІ-ю
5Миронюк АлінаЧеркаська1Уфімцева Т.С.636ІІІ00:35.16516ІІІ-ю
6Сокур КатеринаЧеркаська1Уфімцева Т.С., Пустовіт А.В.637ІІІ00:36.59615ІІІ-ю
7Таран ВікторіяДніпропетровськаРудакова Е.218ІІІ-ю00:45.45714 
8Паланюк ДіанаВінницькаЗадорожний Д.М.149ІІ-ю00:50.52813 
9Олейник ОльгаДніпропетровськаРудакова Е.217ІІІ-ю00:59.27912 
10Грищенко АнастасіяСумська3Литовченко С.О.192ІІІ-ю01:13.231011 
 
І-ю100%00:27.35Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань12балів
ІІ-ю120%00:33.06     
ІІІ-ю146%00:40.16     
 
24.07.2013 р, 19:51:49
~ 1 ~
Вікова групаЖ14Довжина дистанції3,11км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Гандиш ІринаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.746І-ю00:28.11125І-ю
2Гоєнко МаріяХарківськаГоєнко Н., Даньков С.В.101ІІ00:30.26222І-ю
3Котляр ПолінаЛуганськаКостіна О.А.138І00:31.18320ІІ-ю
4Олійниченко АнастасіяВінницькаЗадорожний Д.М.153ІІ-ю00:35.41418ІІ-ю
5Ковшоцька ЯнаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л837ІІІ-ю00:37.51516ІІІ-ю
6Чуба КарінаВінницькаЗадорожний Д.М.151ІІ-ю00:39.52615ІІІ-ю
7Сапсай ТаісіяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.747І-ю00:41.15714ІІІ-ю
8Онащук ДашаКиївськаШталлер І.М.830ІІ-ю00:45.20813 
9Уманец МаринаКиївськаШеремет О.Л835ІІІ-ю00:45.58912 
10Сергійчук СофіяПолтавська2Сердюк Н.Я.247ІІІ-ю01:09.021011 
11Ликова ВладаСумська3Зикова Л.І.114б/р ю01:11.241110 
12Якуба ТетянаКиївськаШталлер І.М.833ІІІ-юп. 4.18. 6   
13Москалюк ВеронікаВінницькаМиронов О.П.154ІІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю108%00:30.26Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань23балів
ІІ-ю129%00:36.21     
ІІІ-ю158%00:44.32     
 
Вікова групаЖ15Довжина дистанції3,97км9КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Ткаченко АнжелаЧеркаська1Уфімцева Т.С.639КМСУ00:35.59135І
2Тимощук МаріяКиївськаПодгаєцький А.В., Шеремет О.Л841КМСУ00:42.38232ІІ
3Фулерова АринаСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.716І-ю00:47.12330ІІІ
4Філіпенко ЮліяХерсонськаЩербакова Е.С.128І00:50.18428ІІІ
5Новик КатеринаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.752ІІ00:51.13526ІІІ
6Дрозд ВалентинаПолтавська1Семенюта Г.О.231ІІІ-ю00:56.57625 
7Шеметун МаринаКиївськаШталлер І.М.846ІІІ-ю01:06.09724 
8Бродська КатеринаПолтавська2Сердюк Н.Я.249ІІ-ю01:08.09823 
9Іваницька ДаринаСумськаЗикова Л.І.115ІІ-юне старт.   
 
І105%00:37.47Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань78балів
ІІ123%00:44.16     
ІІІ146%00:52.32     
 
Вікова групаЖ16Довжина дистанції5,33км13КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Кухта АлінаПолтавська1Пицун Г.232ІІ01:18.32135ІІ
2Лисянська ДашаСумськаЗикова Л.І.116ІІ01:19.39232ІІ
3Ворчило ОленаЧернігівська1Денисенко Я.Г.758І01:21.41330ІІ
4Скутар ТетянаПолтавська1Семенюта Г.О.234ІІІ01:25.16428ІІІ
5Поляниця ОльгаХерсонськаКарась В.К.129ІІ01:25.35526ІІІ
6Тур КатеринаПолтавська1Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.233ІІп. 4.18. 6   
 
ІІ108%01:24.49Клас дистанціїКМСУРанг змагань20балів
ІІІ129%01:41.18     
 
24.07.2013 р, 19:51:49
~ 2 ~
Вікова групаЖ18Довжина дистанції6,56км14КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Москаленко Дар’яСумськаПостельняк С.А.194КМСУ01:00.22135КМСУ
2Вільневецька НастяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.766І01:16.52232ІІ
3Кримцева АлінаЛуганськаНестерова Світлана, Гадіяк Л.Н.139КМСУ01:19.57330ІІІ
4Постельняк КатеринаСумськаПостельняк І.М., Постельняк С.А.178І01:29.19428ІІІ
5Сапсай МаріяЧернігівська1Купрієнко Г.Г.768І01:34.27526ІІІ
6Побережець ІннаМиколаївськаСвідницька Л.Г., Дьяченко А.С.172КМСУ01:42.36625 
7Тур МаринаПолтавська1Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.235І01:47.26724 
8Постельняк ОленаСумськаПостельняк С.А.193КМСУне старт.   
 
КМСУ100%01:00.22Клас дистанціїКМСУРанг змагань130балів
І114%01:08.49     
ІІ132%01:19.41     
ІІІ158%01:35.23     
 
Вікова групаЧ12Довжина дистанції2,8км7КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Довгань ДанилоДніпропетровськаКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.219І-ю00:24.05125І-ю
2Коновалов ОлексійЛуганськаНестерова Світлана142І-ю00:26.09222ІІ-ю
3Трохименко МикитаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.780І-ю00:29.57320ІІ-ю
4Бицак ЮрийСумськаТроян Н.Г.454ІІ-ю00:30.01418ІІ-ю
5Кельді БорисКиївськаПодгаєцький А.В., Шеремет О.Л847ІІ-ю00:30.21516ІІ-ю
6Піддубний МихайлоПолтавська2Сердюк Н.Я.250І-ю00:31.35615ІІІ-ю
7Корнієнко ЮрийПолтавська1Семенюта Г.О.236ІІ-ю00:33.12714ІІІ-ю
8Нестеренко МаксимСумська2Троян Н.Г.455ІІІ-ю00:34.46813ІІІ-ю
9Бутко МиколаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.800І-ю00:35.57912ІІІ-ю
10Казьміренко АнтонКиївська2Шталлер І.М., Шеремет О.Л850ІІІ-ю00:36.201011ІІІ-ю
11Теремецький ТимофійКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л863ІІІ-ю00:36.351110ІІІ-ю
12Криволап АртурЧернігівська1Примак М.М.795ІІІ-ю00:39.44129 
13Арбузов ВладиславСумська2Литовченко С.О.195ІІ-ю00:39.50138 
14Мельник ОлексійЧернігівська1Купрієнко Г.Г.771І-ю00:42.24147 
15Чистяков АртурДніпропетровськаРудакова Е.224ІІІ-ю00:42.58156 
16Шубрат ВалерійВінницькаЗадорожний Д.М.156ІІ-ю00:43.41165 
17Родіонов ДанілПолтавська2Сердюк Н.Я.251ІІІ-ю00:45.14174 
18Паламарчук ВолодимирДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.225ІІІ-ю00:47.19183 
19Шпорта АртемДніпропетровськаРудакова Е.223ІІІ-ю00:47.20192 
20Свиридоненко ВладиславЛуганськаКостіна О.А.140ІІІ-ю00:49.48201 
21Геренко ВладиславСумська2Литовченко С.О.196ІІ-ю00:51.0021  
22Северин ІванСумська3Литовченко С.О.197ІІІ-ю01:03.1922  
23Татарніков МихайлоКиївська2Шталлер І.М., Шеремет О.Л855ІІІ-ю01:19.4623  
24Тирса КостянтинДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.220І-юп. 4.18. 6   
25Глушко АртемДніпропетровськаКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.222ІІІ-юп. 4.18. 6   
26Деркач ОлексійСумська3Троян Н.Г.541б/р юп. 4.18. 6   
27Тітов Кирилом.КиївНаровлянська М.Д.174ІІІ-юп. 4.18. 6   
 
І-ю105%00:25.17Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань19балів
24.07.2013 р, 19:51:49
~ 3 ~
ІІ-ю126%00:30.21Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань19балів
ІІІ-ю154%00:37.05     
 
Вікова групаЧ13Довжина дистанції3,11км8КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Болгов ДмитроСумськаПостельняк С.А., Зикова Л.І.188І-ю00:35.19125І-ю
2Зачешигрива БогданЧеркаська1Чорна Ю.М.640ІІ00:40.31222ІІ-ю
3Уткин ДимаЛуганськаГузь Л. А., Костіна О.А.143І-ю00:41.34320ІІ-ю
4Мосійчук СвятославПолтавська1Семенюта Г.О.237ІІ-ю00:46.36418ІІІ-ю
5Журавльов МикитаДніпропетровськаРудакова Е.227ІІІ-ю00:48.20516ІІІ-ю
6Демченко Дмитрийм.КиївДоценко О.В.109ІІ-ю00:53.55615ІІІ-ю
7Лапко ВолодимирДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.226ІІІ00:54.20714ІІІ-ю
8Петін ОлександрСумська2Постельняк І.М.180ІІІ00:55.29813ІІІ-ю
9Кизименко ВладиславПолтавська2Сердюк Н.Я.252ІІІ-ю00:56.29912 
10Лук’янов OлексiйСумська2Троян Н.Г.542ІІ-ю01:03.171011 
11Вайтишин Олексійм.КиївНаровлянська М.Д.175І-ю01:09.431110 
12Тарасенко Ярославм.КиївНаровлянська М.Д.176І-ю01:17.11129 
 
І-ю108%00:38.09Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань21балів
ІІ-ю129%00:45.34     
ІІІ-ю158%00:55.48     
 
Вікова групаЧ14Довжина дистанції3,97км9КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Анопко МикитаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л872І-ю00:31.09125І-ю
2Войтаник ДенисКиївськаШталлер І.М.886ІІІ-ю00:32.39222І-ю
3Попсуй РоманЛуганськаКостіна О.А.144ІІІ00:33.20320І-ю
4Ярош ВалентинСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.723ІІ-ю00:33.37418І-ю
5Куцан ДмитроКиївськаБерезовський В.А.868КМСУ00:34.07516І-ю
6Лемешко ДимитрійСумськаПостельняк С.А., Литовченко С.О.201І-ю00:38.11615ІІ-ю
7Постельняк ДмитроСумська2Постельняк І.М.181І-ю00:39.34714ІІ-ю
8Житняк ВиталийСумська2Зикова Л.І.117ІІ-ю00:42.06813ІІ-ю
9Кондратьєв АндрійЧернігівська2Купрієнко Г.Г.809ІІ-ю00:42.13912ІІ-ю
10Рябоконь МиколаКиївськаШталлер І.М., Шеремет О.Л878ІІ-ю00:42.221011ІІ-ю
11Скачко ВіталійВінницькаМиронов О.П.157ІІ-ю00:44.591110ІІІ-ю
12Оскома ДмитроПолтавська2Сердюк Н.Я.253ІІ-ю00:47.40129ІІІ-ю
13Можчіль ОлексійПолтавська1Крутій С.238І-ю00:48.54138ІІІ-ю
14Барковський МикитаЧернігівська1Купрієнко Г.Г.807І-ю00:58.10147 
15Лобода АнтонСумська3Постельняк І.М.184ІІІ-ю01:03.22156 
16Кононенко ВіталійСумська3Постельняк І.М.182ІІІ-ю01:08.43165 
17Матузка СтепанСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.717І-юп. 4.18. 6   
18Басенко ЄвгенСумська3Зикова Л.І.118б/р юп. 4.18. 6   
 
І-ю117%00:36.27Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань46балів
ІІ-ю138%00:42.59     
ІІІ-ю170%00:52.57     
 
24.07.2013 р, 19:51:49
~ 4 ~
Вікова групаЧ15Довжина дистанції5,33км13КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Поляниця СтаніславХерсонськаКарась В.К.130КМСУ00:46.37135І
2Бесараб ЄвгенійМиколаївська 105КМСУ00:48.52232І
3Прокопенко МаксимСумськаПостельняк С.А., Постельняк І.М.202КМСУ00:52.31330І
4Сердюк ЮрійСумськаТроян Н.Г.543ІІ00:54.15428ІІ
5Єфіменко ІгорЛуганськаКостіна О.А.146І00:54.47526ІІ
6Бернацький ВладиславВінницькаЛебеденко С.О.159ІІ-ю01:08.42625ІІІ
7Шелудько Валерийм.КиївДоценко О.В.110І01:14.06724 
8Шевченко МаксимСумська2Троян Н.Г.544ІІ01:23.03823 
9Онищенко СтаніславПолтавська2Сердюк Н.Я.254ІІ-ю01:24.31922 
10Покандюк ДмитроДніпропетровськаРудакова Е.228ІІІ01:24.561021 
11Торгоненко АнтонЧеркаська1Чорна Ю.М.707ІІІ01:27.591120 
12Ржепішевський Євгенійм.КиївНаровлянська М.Д.177КМСУ01:29.141219 
13Матяш ВячеславКиївськаШталлер І.М.890ІІІ-ю01:30.381318 
14Агатенко ДмитроДніпропетровськаРудакова Е., Тяпкіна К.М.229ІІ-ю01:31.291417 
15Чепурной МикитаСумська5Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.726ІІ-ю01:32.261516 
16Фірст ПавлоСумська3Зикова Л.І.120б/р01:43.401615 
17Коровяков ДмитроСумська2Постельняк С.А.203І-юп. 4.18. 6   
 
І114%00:53.09Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань150балів
ІІ132%01:01.32     
ІІІ158%01:13.39     
 
Вікова групаЧ16Довжина дистанції6,56км14КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Довгопол РостиславСумськаЗикова Л.І.121КМСУ01:03.55135І
2Плишенко ЮрійПолтавська1 242ІІ01:07.22232ІІ
3Желудов КостяПолтавська1Олійник Н.І.239ІІ01:10.48330ІІ
4Лабінський ВадимВінницькаЗадорожний Д.М.161ІІ01:12.20428ІІ
5Слюсар ВолодимирПолтавська1Семенюта Г.О.241І01:16.26526ІІ
6Бондурівський ВладиславВінницькаМиронов О.П.164ІІІ-ю01:16.29625ІІ
7Кірічок ВладиславСумськаПостельняк С.А.205І01:18.24724ІІ
8Пицун ІванПолтавська2Пицун Г.255ІІ01:20.11823ІІІ
9Мензульський ВіталійВінницькаЗадорожний Д.М.163ІІ01:26.24922ІІІ
10Прокопенко ОлександрПолтавська1Олійник Н.І.240ІІ01:31.311021ІІІ
11Лавриненко ЄвгенЧернігівська1Денисенко Я.Г.819ІІ01:37.281120 
 
І105%01:07.07Клас дистанціїКМСУРанг змагань71балів
ІІ123%01:18.37     
ІІІ146%01:33.19     
 
Вікова групаЧ18Довжина дистанції7,47км17КП
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час02год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
РегіонТренерНо-
мер
уч-ка
Роз-
ряд
Резуль-
тат
Міс-
це
Оч-
ки
Вик.
розр.
1Гичко ВіталійКиївськаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.896КМСУ01:04.49135КМСУ
2Козицький ЖанКиївськаШталлер І.М.895КМСУ01:05.25232І
3Афанасьєв МихайлоЛуганськаКостіна О.А.147І01:05.46330І
4Мартиненко ЕдуардСумська2Зикова Л.І.124І01:09.25428І
5Кочерга ВладиславПолтавська2Пицун Г.357ІІ01:10.35526І
6Мельников НікітаПолтавська1Данько Л.Г., Семенюта Г.О.243КМСУ01:11.51625І
24.07.2013 р, 19:51:49
~ 5 ~
7Вавілічев МиколаСумська2Зикова Л.І.123І01:12.11724І
8Качан ВладиславСумськаТроян Н.Г.545І01:14.21823ІІ
9Гура ІгорВінницькаЗадорожний Д.М.170ІІІ01:14.47922ІІ
10Іванов МиколаПолтавська2Сердюк Н.Я.358І01:15.381021ІІ
11Жук ДмитроВінницькаМиронов О.П.165І01:18.371120ІІ
12Лабінський ВіталійВінницькаЗадорожний Д.М.169ІІ01:24.571219ІІ
13Сірий ЄвгенПолтавська1Олійник Н.І.244ІІ01:26.291318ІІІ
14Кабалик РостиславВінницькаМиронов О.П.168ІІ01:26.581417ІІІ
15Клюбченко ЄвгенСумська2Зикова Л.І.122І01:30.081516ІІІ
16Зайченко РоманСумська2Троян Н.Г.613ІІІ01:32.401615ІІІ
17Симанін ДаніїлСумська2Троян Н.Г.604І01:33.181714ІІІ
18Козлов ВіталійВінницькаМиронов О.П.166ІІ01:41.441813ІІІ
19Магас ІгорПолтавська2Сердюк Н.Я.359ІІ01:52.581912 
20Качур Данилм.КиївДоценко О.В.111І01:56.392011 
21Винниченко МихайлоСумська2Постельняк С.А.206КМСУне старт.   
22Долгов АртемПолтавська2Пицун Г.354ІІп. 4.18. 6   
 
КМСУ100%01:04.49Клас дистанціїКМСУРанг змагань157балів
І114%01:13.53     
ІІ132%01:25.33     
ІІІ158%01:42.25     
 
Головний суддя_____________________Постельняк Світлана, суддя НК категорії
Головний секретар_____________________Постельняк Марина, суддя НК категорії
24.07.2013 р, 19:51:49
~ 6 ~