Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України
Федерація спортивного орієнтування України
Управління у справах молоді та спорту Сумської облдержадміністрації
Командний чемпіонат серед юнаків зі спортивного орієнтування (бігом) (IV ранг)
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Естафета в заданому напрямку
25.07.2013 р.Сумський р-н, с.Могриця
Вікова групаMix12Довжина дистанції3,64км (всі ет.)9КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Радченко Альона25.07.01Сумська3КСО ОрієнтирОТроян Н.Г., Сорокін С.А.53100:24.5600:24.561ІІ-ю33І-ю
2Деркач Олексій01.01.01Сумська3КСО Орієнтир Троян Н.Г.53200:19.1200:44.08 б/р ю33І-ю
 
1Бутко Микола01.01.01Чернігівська1  Купрієнко Г.Г.55100:25.2200:25.222І-ю25ІІ-ю
2Борисенко Анна05.12.01Чернігівська1 ОДенисенко Я.Г.55200:19.4900:45.11 І-ю25ІІ-ю
 
1Макаренко Анна26.11.01Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.51100:26.0300:26.033ІІІ-ю19 
2Родіонов Даніл01.01.01Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.51200:48.3001:14.33 ІІІ-ю19 
 
1Северин Іван25.06.02Сумська3КСО ОрієнтирОЛитовченко С.О.54100:52.2700:52.274ІІІ-ю15 
2Бокань Катерина23.07.03Сумська3КСО ОрієнтирОЛитовченко С.О., Постельняк С.А.54200:30.2601:22.53 ІІ-ю15 
 
1Богатирь Олена26.02.01Сумська  Зикова Л.І.52100:13.4800:13.48 ІІ-ю  
2Бицак Юрий16.01.01СумськаКСО Орієнтир Троян Н.Г.522п. 4.18. 6п. 4.18. 6 ІІ-ю  
 
1Мільченко Валерія16.10.01Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.50100:18.2600:18.26 ІІ-ю  
2Піддубний Михайло18.09.01Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.502п. 4.18. 6п. 4.18. 6 І-ю  
 
1Баймут Ксения01.01.03ЛуганськаКомишне Половінко Світлана561п. 4.18. 6п. 4.18. 6 б/р ю  
2Свиридоненко Владислав01.01.02ЛуганськаСеверОКостіна О.А.562зн.поп.ет.зн.поп.ет. ІІІ-ю  
 
1Терентьєва Аліна19.03.02Полтавська1ДЮКСОТ Валтекс Пономаренко М.В.571п. 4.18. 6п. 4.18. 6 ІІІ-ю  
2Корнієнко Юрий03.07.01Полтавська1ДЮКСОТ Валтекс Семенюта Г.О.572зн.поп.ет.зн.поп.ет. ІІ-ю  
 
І-ю100%00:44.08Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань11балів
ІІ-ю120%00:52.58     
ІІІ-ю146%01:04.26     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 1 ~
Вікова групаMix14Довжина дистанції5,98км (всі ет.)10КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Котляр Поліна31.01.99ЛуганськаСеверОКостіна О.А.67100:21.5600:21.561І33І-ю
2Попсуй Роман18.11.99ЛуганськаСеверОКостіна О.А.67200:22.4600:44.42 ІІІ33І-ю
 
1Барковський Микита13.01.99Чернігівська1 ОКупрієнко Г.Г.64100:23.1200:23.122І-ю25І-ю
2Гандиш Ірина16.01.99Чернігівська1 ОКупрієнко Г.Г.64200:22.4200:45.54 І-ю25І-ю
 
1Сокур Катерина12.12.00Черкаська1КДЮСШ Уфімцева Т.С., Пустовіт А.В.66100:34.1800:34.183ІІІ19ІІІ-ю
2Зачешигрива Богдан01.01.00Черкаська1КДЮСШ Чорна Ю.М.66200:27.0601:01.24 ІІ19ІІІ-ю
 
1Сергійчук Софія28.05.99Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.58100:43.1300:43.134ІІІ-ю15ІІІ-ю
2Кизименко Владислав27.02.00Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.58200:24.3601:07.49 ІІІ-ю15ІІІ-ю
 
1Ковальчук Валерія14.06.01м.КиївБембіОНаровлянська М.Д.68100:43.0800:43.085І-ю10 
2Вайтишин Олексій25.07.00м.КиївБембіОНаровлянська М.Д.68200:31.1101:14.19 І-ю10 
 
1Лобода Антон01.01.99Сумська3КСО ОрієнтирОПостельняк І.М.59100:41.1800:41.186ІІІ-ю6 
2Ликова Влада14.08.99Сумська3  Зикова Л.І.59200:33.0401:14.22 б/р ю6 
 
1Москалюк Вероніка14.12.99ВінницькаСТК "Оріон"КМиронов О.П.61100:34.1700:34.17 ІІІ-ю  
2Скачко Віталій30.01.99ВінницькаСТК "Оріон"КМиронов О.П.612п. 4.18.12п. 4.18.12 ІІ-ю  
 
1Паланюк Діана18.07.00ВінницькаСТК "Оріон"КЗадорожний Д.М.60100:45.4000:45.40 ІІ-ю  
2Шубрат Валерій22.03.02ВінницькаСТК "Оріон"КЗадорожний Д.М.60200:57.0101:42.41 ІІ-ю  
 
1Олейник Ольга19.09.00Дніпропетровська  Рудакова Е.63100:45.4300:45.43 ІІІ-ю  
2Журавльов Микита18.10.00Дніпропетровська  Рудакова Е.63200:59.0901:44.52 ІІІ-ю  
 
1Таран Вікторія13.02.00Дніпропетровська  Рудакова Е.62100:46.1800:46.18 ІІІ-ю  
2Лапко Володимир31.10.00Дніпропетровська  Рудакова Е., Тяпкіна К.М.62200:56.4301:43.01 ІІІ  
 
1Сапсай Таісія20.09.99Чернігівська1 ОКупрієнко Г.Г.65100:51.1600:51.16 І-ю  
2Кондратьєв Андрій13.09.99Чернігівська2 ОКупрієнко Г.Г.65200:46.2301:37.39 ІІ-ю  
 
І-ю111%00:49.37Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань28балів
ІІ-ю132%00:59.00     
ІІІ-ю162%01:12.25     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 2 ~
Вікова групаMix16Довжина дистанції6,91км (всі ет.)12КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Філіпенко Юлія23.10.98ХерсонськаЦюруп. ДЮСШ Щербакова Е.С.77100:19.5500:19.55п/кІ І
2Єфіменко Ігор26.02.98ЛуганськаСеверОКостіна О.А.77200:26.0800:46.03 І І
 
1Поляниця Ольга01.01.97ХерсонськаЦюруп. ДЮСШ Карась В.К.76100:28.2700:28.271ІІ48І
2Поляниця Станіслав30.12.98ХерсонськаЦюруп. ДЮСШ Карась В.К.76200:20.1900:48.46 КМСУ48І
 
1Лисянська Даша11.03.98Сумська  Зикова Л.І.70100:29.5300:29.532ІІ40І
2Довгопол Ростислав07.09.97Сумська  Зикова Л.І.70200:20.1400:50.07 КМСУ40І
 
1Онащук Даша01.01.99КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М.75100:28.4700:28.473ІІ-ю34І
2Рябоконь Микола22.04.99КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М., Шеремет О.Л75200:23.0700:51.54 ІІ-ю34І
 
1Торгоненко Антон26.12.98Черкаська1КДЮСШ Чорна Ю.М.78100:29.1100:29.114ІІІ30ІІ
2Ткаченко Анжела18.09.98Черкаська1КДЮСШ Уфімцева Т.С.78200:24.4900:54.00 КМСУ30ІІ
 
1Фулерова Арина21.11.98Сумська5КСО Компас Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.79100:30.2000:30.205І-ю25ІІ
2Чепурной Микита20.11.98Сумська5КСО Компас Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.79200:25.0600:55.26 ІІ-ю25ІІ
 
1Тимощук Марія07.01.98КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Подгаєцький А.В., Шеремет О.Л73100:31.3600:31.366КМСУ21ІІ
2Матяш Вячеслав01.01.98КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М.73200:24.2100:55.57 ІІІ-ю21ІІ
 
1Пугач Марія06.05.00Сумська  Зикова Л.І.71100:36.1600:36.167ІІІ16ІІІ
2Кірічок Владислав07.05.97СумськаКСО ОрієнтирОПостельняк С.А.71200:27.4501:04.01 І16ІІІ
 
1Якуба Тетяна01.01.99КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М.74100:30.5300:30.53 ІІІ-ю  
2Войтаник Денис01.01.99КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М.742п. 4.18. 6п. 4.18. 6 ІІІ-ю  
 
1Бродська Катерина19.06.98Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.69100:55.2400:55.24 ІІ-ю  
2Оскома Дмитро20.11.99Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.692п. 4.18.12п. 4.18.12 ІІ-ю  
 
1Фірст Павло01.01.98Сумська3 ОЗикова Л.І.721п. 4.18. 6п. 4.18. 6 б/р  
2Грищенко Анастасія09.11.00Сумська3КСО ОрієнтирОЛитовченко С.О.722п. 4.18.12п. 4.18.12 ІІІ-ю  
 
І114%00:52.30Клас дистанціїІ розрядуРанг змагань123балів
ІІ132%01:00.47     
ІІІ158%01:12.46     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 3 ~
Вікова групаMix18Довжина дистанції7,96км (всі ет.)13КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Побережець Інна04.01.96МиколаївськаОлімпУСвідницька Л.Г., Дьяченко А.С.83100:31.0700:31.071КМСУ48КМСУ
2Бесараб Євгеній08.07.98Миколаївська   83200:24.3000:55.37 КМСУ48КМСУ
 
1Афанасьєв Михайло24.07.95ЛуганськаСеверОКостіна О.А.82100:23.3400:23.342І40І
2Кримцева Аліна13.03.95ЛуганськаСеверУНестерова Світлана, Гадіяк Л.Н.82200:37.4901:01.23 КМСУ40І
 
1Качан Владислав22.11.96СумськаКСО ОрієнтирОТроян Н.Г.81100:26.0700:26.073І34ІІ
2Постельняк Катерина22.10.96СумськаКСО ОрієнтирОПостельняк І.М., Постельняк С.А.81200:40.1601:06.23 І34ІІ
 
1Сірий Євген11.09.96Полтавська1КСО ЛідерКОлійник Н.І.84100:24.5000:24.50 ІІ  
2Тур Марина22.10.96Полтавська1ДЮКСОТ ВалтексОПономаренко М.В., Семенюта Г.О.842п. 4.18. 6п. 4.18. 6 І  
 
КМСУ100%00:55.37Клас дистанціїКМСУРанг змагань123балів
І114%01:03.24     
ІІ132%01:13.25     
ІІІ158%01:27.52     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 4 ~
Вікова групаЕ21Довжина дистанції9,32км (всі ет.)9КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Биченко Богдан06.03.89Україна  самостiйно104100:12.1000:12.101КМСУ  
2Коваль Денис22.08.93УкраїнаДЮСШ м. Ірпінь Гавриленко В.104200:15.2200:27.32 н/р  
3Биченко Богдан206.03.89Україна  самостiйно104300:11.1500:38.47 КМСУ  
4Коваль Денис222.08.93УкраїнаДЮСШ м. Ірпінь Гавриленко В.104400:11.5700:50.44 н/р  
 
1Карпенко Юлія01.01.94УкраїнаКСО ОрієнтирОЛитовченко С.О., Постельняк С.А.101100:17.1300:17.132н/р  
2Соболь Андрій01.01.94УкраїнаКСО ОрієнтирОЛитовченко С.О., Постельняк С.А.101200:17.2300:34.36 н/р  
3Карпенко Юлія201.01.94УкраїнаКСО ОрієнтирОЛитовченко С.О., Постельняк С.А.101300:16.2300:50.59 н/р  
4Соболь Андрій201.01.94УкраїнаКСО ОрієнтирОЛитовченко С.О., Постельняк С.А.101400:18.1901:09.18 н/р  
 
1Уфімцева Тетяна31.10.86Україна  Козачинський Д.А., Костюк М.О.103100:15.2200:15.223МСУ  
2Половінко Світлана09.04.62УкраїнаЛуганск 0,7  103200:19.0700:34.29 КМСУ  
3Уфімцева Тетяна231.10.86Україна  Козачинський Д.А., Костюк М.О.103300:13.0700:47.36 МСУ  
4Половінко Світлана209.04.62УкраїнаЛуганск 0,7  103400:31.0101:18.37 КМСУ  
 
1Горобець Богдан11.11.94Україна   1021п. 4.18. 6п. 4.18. 6 н/р  
2Фісько Сергій Україна   1022зн.поп.ет.зн.поп.ет. н/р  
3Горобець Богдан211.11.94Україна   1023зн.поп.ет.зн.поп.ет. н/р  
4Фісько Сергій2 Україна   1024зн.поп.ет.зн.поп.ет. н/р  
 
Вікова групаЖ12Довжина дистанції3,21км (всі ет.)7КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Миронюк Аліна01.01.01Черкаська1КДЮСШ Уфімцева Т.С.3100:14.1400:14.141ІІІ33ІІ-ю
2Позняховська Вікторія01.01.01Черкаська1КДЮСШ Уфімцева Т.С.3200:12.1000:26.24 ІІІ33ІІ-ю
 
1Суркова Поліна14.12.01Харківська  Суркова О.4100:13.2000:13.20п/кІ-ю  
2Зелена Анастасія01.01.03Черкаська1КДЮСШ Чорна Ю.М.4200:27.0800:40.28 ІІ-ю  
 
1Газбенко Олександра31.12.01Чернігівська1 ОДенисенко Я.Г.2100:31.2100:31.212ІІІ-ю25 
2Криволап Кароліна18.10.02Чернігівська1 ОПримак М.М.2200:28.4901:00.10 ІІІ-ю25 
 
1Радченко Поліна01.05.02Сумська3КСО ОрієнтирОЛитовченко С.О.1100:28.4100:28.41 ІІІ-ю  
2Астахова Анастасія05.01.03Сумська3КСО ОрієнтирОЛитовченко С.О.12п. 4.18. 6п. 4.18. 6 ІІІ-ю  
 
ІІ-ю114%00:30.06Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань7балів
ІІІ-ю138%00:36.26     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 5 ~
Вікова групаЖ14Довжина дистанції3,63км (всі ет.)9КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Гоєнко Марія21.06.99ХарківськаКСО КомпасУГоєнко Н., Даньков С.В.7100:15.2200:15.221ІІ33І-ю
2Коновалова Анна27.02.00ХарківськаКСО КомпасУ 7200:13.0000:28.22 ІІ33І-ю
 
1Чуба Каріна07.02.99ВінницькаСТК "Оріон"КЗадорожний Д.М.5100:14.0000:14.002ІІ-ю25ІІІ-ю
2Олійниченко Анастасія18.11.99ВінницькаСТК "Оріон"КЗадорожний Д.М.5200:21.4500:35.45 ІІ-ю25ІІІ-ю
 
1Кірнасовська Вікторія01.01.02ХерсонськаЦюруп. ДЮСШ Карась В.К.6100:13.1600:13.163І-ю19ІІІ-ю
2Савченко Тетяна20.05.00ХерсонськаЦюруп. ДЮСШ Щербакова Е.С.6200:22.4200:35.58 ІІ19ІІІ-ю
 
І-ю102%00:28.56Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань14балів
ІІ-ю123%00:34.53     
ІІІ-ю150%00:42.33     
 
Вікова групаЖ16Довжина дистанції5,98км (всі ет.)10КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Новик Катерина06.12.98Чернігівська1 ОКупрієнко Г.Г.9100:21.5900:21.591ІІ48ІІ
2Ворчило Олена24.05.97Чернігівська1 ОДенисенко Я.Г.9200:30.0900:52.08 І48ІІ
 
1Кухта Аліна30.07.97Полтавська1  Пицун Г.10100:22.0200:22.022ІІ40ІІІ
2Тур Катерина07.12.99Полтавська1ДЮКСОТ Валтекс Пономаренко М.В., Семенюта Г.О.10200:37.0700:59.09 ІІ40ІІІ
 
1Уманец Марина25.02.99КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шеремет О.Л8100:53.1300:53.133ІІІ-ю34 
2Ковшоцька Яна15.04.99КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М., Шеремет О.Л8200:26.4401:19.57 ІІІ-ю34 
 
1Дрозд Валентина13.12.98Полтавська1ДЮКСОТ Валтекс Семенюта Г.О.85100:42.3600:42.364ІІІ-ю30 
2Скутар Тетяна26.09.97Полтавська1ДЮКСОТ Валтекс Семенюта Г.О.85200:42.0501:24.41 ІІІ30 
 
ІІ108%00:56.18Клас дистанціїКМСУРанг змагань21балів
ІІІ129%01:07.15     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 6 ~
Вікова групаЖ18Довжина дистанції6,92км (всі ет.)12КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Москаленко Дар’я28.04.96СумськаКСО ОрієнтирОПостельняк С.А.11100:20.5400:20.541КМСУ48І
2Постельняк Олена24.05.96СумськаКСО ОрієнтирОПостельняк С.А.11200:21.5100:42.45 КМСУ48І
 
1Вільневецька Настя09.01.95Чернігівська1 ОКупрієнко Г.Г.12100:37.3900:37.392І40 
2Сапсай Марія07.10.95Чернігівська1 ОКупрієнко Г.Г.12200:36.3801:14.17 І40 
 
І108%00:46.10Клас дистанціїКМСУРанг змагань80балів
ІІ126%00:53.52     
ІІІ150%01:04.08     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 7 ~
Вікова групаЧ12Довжина дистанції3,64км (всі ет.)9КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Теремецький Тимофій08.09.02КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М., Шеремет О.Л15100:14.3600:14.361ІІІ-ю33І-ю
2Кельді Борис03.05.02КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Подгаєцький А.В., Шеремет О.Л15200:13.0700:27.43 ІІ-ю33І-ю
 
1Шпорта Артем24.04.01Дніпропетровська  Рудакова Е.18100:17.0700:17.072ІІІ-ю25ІІ-ю
2Глушко Артем31.10.01Дніпропетровська  Кузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.18200:13.4900:30.56 ІІІ-ю25ІІ-ю
 
1Паламарчук Володимир10.02.01Дніпропетровська  Рудакова Е., Тяпкіна К.М.19100:17.4600:17.463ІІІ-ю19 
2Чистяков Артур01.05.01Дніпропетровська  Рудакова Е.19200:29.0700:46.53 ІІІ-ю19 
 
1Татарніков Михайло02.08.04Київська2ДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М., Шеремет О.Л16100:27.0400:27.044ІІІ-ю15 
2Казьміренко Антон30.12.02Київська2ДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М., Шеремет О.Л16200:34.1601:01.20 ІІІ-ю15 
 
1Мельник Олексій21.05.01Чернігівська1 ОКупрієнко Г.Г.20100:16.1800:16.18 І-ю  
2Трохименко Микита05.04.01Чернігівська1 ОКупрієнко Г.Г.202п. 4.18. 6п. 4.18. 6 І-ю  
 
1Арбузов Владислав14.06.02Сумська2КСО ОрієнтирОЛитовченко С.О.14100:17.1500:17.15 ІІ-ю  
2Геренко Владислав06.10.01Сумська2КСО ОрієнтирОЛитовченко С.О.142п. 4.18. 6п. 4.18. 6 ІІ-ю  
 
1Тирса Костянтин05.06.01Дніпропетровська  Рудакова Е., Тяпкіна К.М.17100:19.0500:19.05 І-ю  
2Довгань Данило27.06.01Дніпропетровська  Кузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.172п. 4.18. 6п. 4.18. 6 І-ю  
 
1Лук’янов Oлексiй20.02.01Сумська2КСО Орієнтир Троян Н.Г.131п. 4.18. 6п. 4.18. 6 ІІ-ю  
2Нестеренко Максим26.08.02Сумська2КСО Орієнтир Троян Н.Г.132зн.поп.ет.зн.поп.ет. ІІІ-ю  
 
1Тітов Кирило27.09.04м.КиївБембіОНаровлянська М.Д.211п. 4.18. 6п. 4.18. 6 ІІІ-ю  
2Агатенко Наталія12.06.01Дніпропетровська  Рудакова Е., Кузнецов Ю.В.212зн.поп.ет.зн.поп.ет. ІІІ-ю  
 
І-ю100%00:27.43Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань10балів
ІІ-ю120%00:33.16     
ІІІ-ю146%00:40.28     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 8 ~
Вікова групаЧ14Довжина дистанції5,98км (всі ет.)10КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Ярош Валентин08.02.99Сумська5КСО Компас Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.29100:27.4500:27.451ІІ-ю33І-ю
2Матузка Степан27.01.99Сумська5КСО Компас Фулеров Е.Е., Дугин С.П., Даньков С.В.29200:16.1100:43.56 І-ю33І-ю
 
1Болгов Дмитро14.03.00СумськаКСО ОрієнтирОПостельняк С.А., Зикова Л.І.23100:26.0200:26.022І-ю25ІІ-ю
2Лемешко Димитрій22.04.99СумськаКСО ОрієнтирОПостельняк С.А., Литовченко С.О.23200:23.4400:49.46 І-ю25ІІ-ю
 
1Уткин Дима22.02.00ЛуганськаСеверОГузь Л. А., Костіна О.А.26100:23.2500:23.253І-ю19ІІ-ю
2Коновалов Олексій01.01.01ЛуганськаЛНВО Нестерова Світлана26200:27.0600:50.31 І-ю19ІІ-ю
 
1Мосійчук Святослав17.08.00Полтавська1ДЮКСОТ ВалтексОСеменюта Г.О.28100:20.4600:20.464ІІ-ю15ІІ-ю
2Можчіль Олексій30.04.99Полтавська1ДЮКСОТ Валтекс Крутій С.28200:35.2300:56.09 І-ю15ІІ-ю
 
1Демченко Дмитрий31.10.00м.Київ ОДоценко О.В.27100:30.1200:30.125ІІ-ю10 
2Тарасенко Ярослав03.03.00м.КиївБембіОНаровлянська М.Д.27200:49.3801:19.50 І-ю10 
 
1Басенко Євген09.12.99Сумська3  Зикова Л.І.25101:00.0101:00.01 б/р ю  
2Кононенко Віталій17.06.99Сумська3КСО ОрієнтирОПостельняк І.М.25200:42.4301:42.44 ІІІ-ю  
 
1Постельняк Дмитро23.02.99Сумська2КСО ОрієнтирОПостельняк І.М.241п. 4.18. 6п. 4.18. 6 І-ю  
2Житняк Виталий17.08.99Сумська2  Зикова Л.І.242зн.поп.ет.зн.поп.ет. ІІ-ю  
 
І-ю108%00:47.27Клас дистанціїюнацьких розрядівРанг змагань24балів
ІІ-ю129%00:56.40     
ІІІ-ю158%01:09.25     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 9 ~
Вікова групаЧ16Довжина дистанції6,91км (всі ет.)12КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Анопко Микита21.05.99КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М., Шеремет О.Л39100:20.2800:20.281І-ю48І
2Куцан Дмитро29.04.99КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Березовський В.А.39200:21.5000:42.18 КМСУ48І
 
1Желудов Костя12.12.98Полтавська1КСО ЛідерООлійник Н.І.87100:22.2100:22.212ІІ40І
2Плишенко Юрій21.01.97Полтавська1КСО ЛідерО 87200:20.4400:43.05 ІІ40І
 
1Онищенко Станіслав05.12.98Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.34100:34.1800:34.183ІІ-ю34ІІІ
2Пицун Іван20.06.97Полтавська2КСО ЛідерОПицун Г.34200:25.0900:59.27 ІІ34ІІІ
 
1Лабінський Вадим21.01.97ВінницькаСТК "Оріон"КЗадорожний Д.М.37100:31.2200:31.224ІІ30 
2Мензульський Віталій03.09.97ВінницькаСТК "Оріон"КЗадорожний Д.М.37200:29.3901:01.01 ІІ30 
 
1Криволап Артур08.01.01Чернігівська1 ОПримак М.М.86100:33.3900:33.395ІІІ-ю25 
2Лавриненко Євген03.01.97Чернігівська1 ОДенисенко Я.Г.86200:29.1501:02.54 ІІ25 
 
1Агатенко Дмитро30.04.98Дніпропетровська  Рудакова Е., Тяпкіна К.М.40100:45.2500:45.256ІІ-ю21 
2Покандюк Дмитро01.04.98Дніпропетровська  Рудакова Е.40200:31.0001:16.25 ІІІ21 
 
1Коровяков Дмитро01.01.98Сумська2КСО ОрієнтирОПостельняк С.А.36100:30.3200:30.327І-ю16 
2Петін Олександр24.02.00Сумська2КСО ОрієнтирОПостельняк І.М.36200:51.1001:21.42 ІІІ16 
 
1Бернацький Владислав26.06.98ВінницькаСТК "Оріон"КЛебеденко С.О.38100:34.0700:34.078ІІ-ю12 
2Бондурівський Владислав17.08.97ВінницькаСТК "Оріон"КМиронов О.П.38200:49.0401:23.11 ІІІ-ю12 
 
1Прокопенко Максим22.04.98СумськаКСО ОрієнтирОПостельняк С.А., Постельняк І.М.351п. 4.18. 6п. 4.18. 6 КМСУ  
2Сердюк Юрій06.07.99СумськаКСО Орієнтир Троян Н.Г.352зн.поп.ет.зн.поп.ет. ІІ  
 
І102%00:43.09Клас дистанціїКМСУРанг змагань54балів
ІІ120%00:50.46     
ІІІ142%01:00.04     
 
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 10 ~
Вікова групаЧ18Довжина дистанції7,96км (всі ет.)13КП (кожен ет.)
Начальник дистанціїЛитовченко СергійКонтрольний час01год30хв. (на всю естафету)

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФСТТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат учас.
Резуль-
тат ком.
Міс-
це
Роз-
ряд
ОчкиВик.
розр.
1Козицький Жан01.01.96КиївськаДЮСШ м. Ірпінь Шталлер І.М.48100:23.2200:23.221КМСУ48КМСУ
2Гичко Віталій22.03.95КиївськаКОДЮСШ Гарт Березовський В.А., Подгаєцький А.В.48200:21.1600:44.38 КМСУ48КМСУ
 
1Слюсар Володимир16.10.97Полтавська1ДЮКСОТ Валтекс Семенюта Г.О.88100:23.2800:23.282І40І
2Мельников Нікіта06.04.96Полтавська1  Данько Л.Г., Семенюта Г.О.88200:24.2400:47.52 КМСУ40І
 
1Жук Дмитро24.10.96ВінницькаСТК "Оріон"КМиронов О.П.46100:24.5300:24.533І34І
2Кабалик Ростислав30.09.95ВінницькаСТК "Оріон"КМиронов О.П.46200:25.5300:50.46 ІІ34І
 
1Магас Ігор22.03.96Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.42100:25.3900:25.394ІІ30ІІ
2Іванов Микола14.12.95Полтавська2ЦентуріонОСердюк Н.Я.42200:26.4800:52.27 І30ІІ
 
1Клюбченко Євген16.03.96Сумська2  Зикова Л.І.44100:28.1100:28.115І25ІІ
2Шевченко Максим18.01.98Сумська2КСО ОрієнтирОТроян Н.Г.44200:27.1800:55.29 ІІ25ІІ
 
1Кочерга Владислав30.04.96Полтавська2КСО ЛідерОПицун Г.41100:27.0400:27.046ІІ21ІІ
2Долгов Артем10.01.96Полтавська2КСО ЛідерОПицун Г.41200:29.2700:56.31 ІІ21ІІ
 
1Симанін Даніїл23.11.96Сумська2КСО ОрієнтирОТроян Н.Г.45100:25.0000:25.007І16ІІІ
2Зайченко Роман09.12.95Сумська2КСО ОрієнтирОТроян Н.Г.45200:36.5901:01.59 ІІІ16ІІІ
 
1Гура Ігор12.05.96ВінницькаСТК "Оріон"КЗадорожний Д.М.47100:40.0500:40.058ІІІ12 
2Лабінський Віталій23.01.95ВінницькаСТК "Оріон"КЗадорожний Д.М.47200:32.3101:12.36 ІІ12 
 
1Качур Данил30.09.96м.Київ ОДоценко О.В.49100:55.2500:55.259І7 
2Ржепішевський Євгеній20.03.98м.КиївБембіОНаровлянська М.Д.49200:34.1501:29.40 КМСУ7 
 
1Вавілічев Микола03.08.95Сумська2  Зикова Л.І.43100:23.2300:23.23 І  
2Мартиненко Едуард04.02.95Сумська2  Зикова Л.І.432п. 4.18. 6п. 4.18. 6 І  
 
КМСУ100%00:44.38Клас дистанціїКМСУРанг змагань145балів
І114%00:50.53     
ІІ132%00:58.55     
ІІІ158%01:10.31     
 
Головний суддя_____________________Постельняк Світлана, суддя НК категорії
Головний секретар_____________________Постельняк Марина, суддя НК категорії
25.07.2013 р, 12:27:37
~ 11 ~