Date, time of updating:18.06.2012,09:23:51

КСО "СКІФ"

V міжнародні змагання зі спортивного орієнтування "СКІФ 2012"


M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M10

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Ткачёв Даниил             Россия                              1 00:11:17   1 00:19:22 00:30:39   1 2-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M12

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Петін Олександр           Сумська                             1 00:19:50   1 00:40:33 01:00:23   1 2-ном.прог.
  2 Юрченко Кирил             Сумська                             2 00:20:36   2 00:48:30 01:09:06   2 2-ном.прог.
  3 Медведь Назарій           Сумська                             4 00:22:30   3 00:53:09 01:15:39   3 2-ном.прог.
  4 Абрамов Кирилл            Россия                              3 00:22:10   4 00:53:56 01:16:06   4 2-ном.прог.
  5 Нештенко Владислав        Сумська                             5 01:04:20   5 01:25:39 02:29:59   5 2-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M14

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Роганин Артур             Россия                 1 00:39:38   1 00:23:55   3 01:07:24 02:10:57   1
  2 Сердюк Юрій               Сумська                2 00:43:07   9 00:37:13   1 00:56:15 02:16:35   2
  3 Медведь  Богдан           Сумська                3 00:43:13   6 00:35:40   2 00:59:30 02:18:23   3
  4 Матузка Степан            Сумська                7 00:47:09   3 00:32:16   5 01:11:09 02:30:34   4
  5 Шевченко Максим           Сумська                4 00:43:34  10 00:38:47   6 01:14:36 02:36:57   5
  6 Лемешко Димитрій          Сумська                5 00:45:17   5 00:33:33   8 01:24:36 02:43:26   6
  7 Ржепішевський Євгеній     м. Київ                8 00:50:58   4 00:32:56   7 01:19:55 02:43:49   7
  8 Приходько Михайло         Сумська               11 01:01:12   8 00:36:35   4 01:09:50 02:47:37   8
  9 Постельняк Дмитро         Сумська               10 00:57:34   2 00:30:04   9 01:25:22 02:53:00   9
 10 Ярош Валентин             Сумська                9 00:51:05   7 00:35:59  10 01:35:59 03:03:03  10
 11 Тесля Дмитрий             Сумська                6 00:47:05     DSQ          DSQ      00:47:05  11 1-ном.прог.
 12 Деменко Олександр         Сумська                  DSQ          DSQ       11 02:13:04 02:13:04  12 1-ном.прог.
 13 Качан Євген               Сумська                               not star     DSQ      00:00:00    
 14 Шматок Віталій            Сумська                               DSQ          DSQ      00:00:00    
 15 Звоник Дмитро             Сумська                               not star              00:00:00    
 16 Щеглов  Антон             Сумська                               not star              00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M16

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Азаров Андрей             Россия                 1 00:59:12   4 00:49:57   1 01:17:08 03:06:17   1
  2 Винниченко Михайло        Сумська                5 01:03:16   5 00:53:14   2 01:24:15 03:20:45   2
  3 Довгопол Ростислав        Сумська                3 01:01:43   3 00:48:39   4 01:35:37 03:25:59   3
  4 Симанін Даніїл            Сумська                4 01:01:44   1 00:41:06   8 01:53:50 03:36:40   4
  5 Писаренко Антон           Россия                 2 00:59:27   2 00:45:02   9 01:54:22 03:38:51   5
  6 Огурецький Віталій        Сумська                6 01:22:37   7 01:01:01   6 01:47:49 04:11:27   6
  7 Кірічок Владислав         Сумська                7 01:23:31   8 01:06:38  10 02:32:45 05:02:54   7
  8 Даценко Рустам            Полтавська               DSQ        6 00:56:04     DSQ      00:56:04   8 1-ном.прог.
  9 Клюбченко Євген           Сумська                  DSQ          DSQ        3 01:28:37 01:28:37   9 1-ном.прог.
 10 Кровіков Олександр        Сумська                               not star   5 01:46:02 01:46:02  10 1-ном.прог.
 11 Качан Владислав           Сумська                               not star   7 01:47:52 01:47:52  11 1-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M18

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Рогатнев Александр        Полтавська             1 00:56:29   2 00:33:38   3 01:25:28 02:55:35   1
  2 Кулешов Михаил            Россия                 2 01:05:17   1 00:27:48   1 01:22:51 02:55:56   2
  3 Леонов Дмитрий            Россия                 4 01:22:32   5 00:38:20   2 01:23:43 03:24:35   3
  4 Кочура Віктор             Сумська                5 01:23:41   6 00:42:54   4 01:27:20 03:33:55   4
  5 Лаптев Илья               Россия                 9 01:37:41   3 00:35:25   5 01:35:09 03:48:15   5
  6 Вавілічев Микола          Сумська                8 01:34:35   8 00:47:45   6 01:46:16 04:08:36   6
  7 Лён Александр             Полтавська             6 01:25:21   7 00:46:03   7 02:15:27 04:26:51   7
  8 Федотенко Володимир       Полтавська             7 01:27:21  10 01:03:50   8 02:21:28 04:52:39   8
  9 Бершаков Андрей           Россия                 3 01:08:26   4 00:38:19     DSQ      01:46:45   9 2-ном.прог.
 10 Сорокін Данііл            Сумська                  DSQ        9 00:55:42     DSQ      00:55:42  10 1-ном.прог.
 11 Азаров Євген              Сумська                               not star              00:00:00    
 12 Падалка Дмитро            Сумська                               not star              00:00:00    
 13 Савченко Олексій          Сумська                               not star              00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M21А

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Кулешов Андрей            Россия                 1 01:16:10   4 00:44:44   1 01:29:25 03:30:19   1
  2 Машинський Сергій         Полтавська             3 02:04:24   5 00:45:07   5 02:02:21 04:51:52   2
  3 Сорокін Сергій            Сумська                6 02:18:22   2 00:41:02   4 01:55:03 04:54:27   3
  4 Михайлюков Андрей         Россия                 4 02:08:24   7 00:52:54   6 02:11:45 05:13:03   4
  5 Пильгуй Андрей            Сумська                5 02:09:42   8 00:54:25   7 02:39:54 05:44:01   5
  6 Березный Виктор           Харківська             7 02:46:44  10 01:13:28   8 03:00:48 07:01:00   6
  7 Дудченко Олег             Россия                   DSQ        1 00:29:56   3 01:32:31 02:02:27   7 2-ном.прог.
  8 Волк Максим               Харківська             2 01:53:58   9 00:59:39     DSQ      02:53:37   8 2-ном.прог.
  9 Кандибей Віталій          Сумська                             3 00:42:11   2 01:29:55 02:12:06   9 2-ном.прог.
 10 Остапенко Максим          Сумська                             6 00:45:54     DSQ      00:45:54  10 1-ном.прог.
 11 Король Сергій             Сумська                               DSQ                   00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M21Е

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Карпенко Ігор             Сумська                3 01:36:46   1 00:42:22   1 01:50:31 04:09:39   1
  2 Перелыгин Михаил          Россия                 2 01:27:34   2 00:51:05   2 01:52:05 04:10:44   2
  3 Коробов Артем             Сумська                4 01:38:30   3 01:02:06   3 03:21:15 06:01:51   3
  4 Ряполов Дмитрий           Россия                 1 01:25:29     DSQ          DSQ      01:25:29   4 1-ном.прог.
  5 Токар Артем               Сумська                               not star     DSQ      00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M40

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Коновалов Андрій          Харківська             1 00:49:48   1 00:42:26   1 01:34:56 03:07:10   1
  2 Капитоненко Сергей        Россия                 2 01:00:06   4 01:21:07   4 02:12:40 04:33:53   2
  3 Павлов Константин         Россия                 3 01:18:40   2 01:13:02   6 03:05:15 05:36:57   3
  4 Бєланенко Сергій          Сумська                  DSQ        3 01:15:31   2 01:37:18 02:52:49   4 2-ном.прог.
  5 Шейнберг Михаил           Россия                              5 01:21:54   5 02:14:41 03:36:35   5 2-ном.прог.
  6 Перемышлев Валерий        Россия                                DSQ        3 01:44:28 01:44:28   6 1-ном.прог.
  7 Постельняк Олег           Сумська                               not star     DSQ      00:00:00    
  8 Слутий Ігор               Сумська                               not star     DSQ      00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M50

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Неминущий Владимир        Россия                 1 00:42:27   1 00:21:32   2 00:55:49 01:59:48   1
  2 Новиков Юрий              Россия                 5 00:54:11   3 00:27:20   1 00:50:11 02:11:42   2
  3 Токар Валерій             Сумська                2 00:44:33   4 00:29:03   4 00:58:08 02:11:44   3
  4 Плотников Иван            Россия                 3 00:48:32   2 00:23:39   6 01:08:29 02:20:40   4
  5 Панченко Сергій           Сумська                6 00:56:19   6 00:31:33   3 00:56:28 02:24:20   5
  6 Сухарєв Сергій            Сумська                7 01:13:51   5 00:31:08   5 01:04:09 02:49:08   6
  7 Обод Александр            Россия                 8 03:09:40   7 00:50:03   9 01:33:58 05:33:41   7
  8 Кузяшов Анатолій          Сумська                4 00:50:25     not star   7 01:13:31 02:03:56   8 2-ном.прог.
  9 Заяц Сергій               Сумська                               not star   8 01:16:38 01:16:38   9 1-ном.прог.
 10 Тяжкороб Юрий             Россия                                not star     DSQ      00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M60

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Колосарь Юрій             Харківська             1 00:36:31   2 00:25:33   1 00:28:36 01:30:40   1
  2 Модін Георгій             Полтавська             3 00:44:38   3 00:26:28   2 00:31:36 01:42:42   2
  3 Чудновський Микола        Харківська             2 00:44:01   1 00:24:38   3 00:34:43 01:43:22   3
  4 Колосарь Владимир         Харківська               00:41:53     00:30:24     00:31:39 01:43:56    
  5 Цвинтарний Володимир      Сумська                               not star     DSQ      00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


M70

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Попов Анатолій            Россия                 1 00:39:29   1 00:21:31   1 00:28:55 01:29:55   1
  2 Лукин Герман              Россия                 2 00:46:50   2 00:31:06   4 00:45:00 02:02:56   2
  3 Радько Борис              Сумська                3 00:55:35     DSQ        2 00:31:39 01:27:14   3 2-ном.прог.
  4 Майборода Володимир       Сумська                4 01:06:05     DSQ        3 00:37:12 01:43:17   4 2-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W10

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Бокань Катерина           Сумська                             2 00:13:16   1 00:21:08 00:34:24   1 2-ном.прог.
  2 Хочина София              Сумська                             1 00:10:27   3 00:25:10 00:35:37   2 2-ном.прог.
  3 Кандибей Марія            Сумська                               DSQ        2 00:25:06 00:25:06   3 1-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W12

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Коновалова Анна           Харківська                          3 00:24:45   1 00:28:34 00:53:19   1 2-ном.прог.
  2 Михайлюкова Катя          Россия                              2 00:24:02   2 00:39:36 01:03:38   2 2-ном.прог.
  3 Степанченко Дарья         Россия                              1 00:23:02   3 00:41:33 01:04:35   3 2-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W14

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Раманцова Екатерина       Россия                 2 00:40:38   7 00:28:46   2 00:52:37 02:02:01   1
  2 Цыбульник Надежда         Россия                 4 00:54:14   3 00:26:24   1 00:50:08 02:10:46   2
  3 Никитина Ксения           Россия                 3 00:52:14   6 00:28:36   5 01:06:49 02:27:39   3
  4 Фулерова Арина            Сумська                1 00:38:36   1 00:24:55   7 01:24:20 02:27:51   4
  5 Перипелица Мария          Россия                 5 01:01:44   2 00:26:12   4 01:02:26 02:30:22   5
  6 Михайлюкова Дарья         Россия                 6 01:14:44   4 00:27:23   6 01:18:36 03:00:43   6
  7 Мандибур Софія            Сумська                             5 00:27:43   3 00:58:14 01:25:57   7 2-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W16

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Бойко Анна                Россия                 1 00:50:46   2 00:35:10   3 01:04:48 02:30:44   1
  2 Скачкова Татьяна          Россия                 2 00:52:52   4 00:39:32   1 00:59:16 02:31:40   2
  3 Ракова Алена              Россия                 7 01:22:47   1 00:34:48   2 01:00:21 02:57:56   3
  4 Крига Анастасія           Сумська                5 01:10:27   3 00:37:29   5 01:14:11 03:02:07   4
  5 Постельняк Катерина       Сумська                6 01:12:43   6 00:50:16   4 01:12:26 03:15:25   5
  6 Лозовська Ірина           Сумська                4 01:00:29   5 00:49:01   6 01:28:07 03:17:37   6
  7 Москаленко Дар’я          Сумська                3 00:53:16   2 00:33:09     DSQ      01:26:25   7 2-ном.прог.
  8 Васюта Анастасія          Сумська                               not star              00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W18

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Сапронова Анастасия       Россия                 4 00:57:22   1 00:31:39   1 01:11:07 02:40:08   1
  2 Цыбульник Анастасия       Россия                 2 00:53:07   4 00:33:48   2 01:23:49 02:50:44   2
  3 Карпенко Юлія             Сумська                1 00:50:13   3 00:33:28     DSQ      01:23:41   3 2-ном.прог.
  4 Белых Галина              Россия                 3 00:56:05   5 00:51:05     DSQ      01:47:10   4 2-ном.прог.
  5 Шубіна Валерія            Сумська                             7 00:54:57   3 02:38:39 03:33:36   5 2-ном.прог.
  6 Стеценко Анастасия        Полтавська               п 4.18.5   6 00:52:17     DSQ      00:52:17   6 1-ном.прог.
  7 Стеценко Вікторія         Сумська                  п 4.18.5     DSQ          DSQ      00:00:00    
  8 Яковенко Марина           Сумська                  п 4.18.5     not star     DSQ      00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W21А

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Бойко Татьяна             Россия                 1 01:12:21   1 00:49:26   2 01:54:21 03:56:08   1
  2 Симаніна Анна             Сумська                2 02:41:59   2 00:51:16   1 01:41:02 05:14:17   2
  3 Наровлянська Марина       м. Київ                3 02:43:50   3 01:19:53   3 02:41:08 06:44:51   3
  4 Щеглова Ірина             Сумська                               not star              00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W21Е

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Слута Ольга               м. Київ                1 01:05:19   1 00:34:52   1 01:30:12 03:10:23   1
  2 Кислая Алла               Россия                 3 01:27:55   2 00:35:25   2 01:43:06 03:46:26   2
  3 Карпенко Дар’я            Сумська                2 01:25:23   3 00:39:23   3 01:54:27 03:59:13   3
  4 Король Світлана           Сумська                  DSQ        4 00:39:56     DSQ      00:39:56   4 1-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W40

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Волошина Ольга            Россия                 1 00:44:21   1 00:37:01   2 01:06:59 02:28:21   1
  2 Лозовська Наталія         Сумська                2 01:00:34   3 00:43:39   1 00:59:01 02:43:14   2
  3 Гавриленко Лідія          м. Київ                3 01:09:15   2 00:40:13   5 01:21:24 03:10:52   3
  4 Бояринова Ольга           Сумська                6 01:52:22   5 00:47:14   3 01:07:44 03:47:20   4
  5 Яковенко Ольга            Сумська                5 01:20:36   6 00:55:40   6 01:37:40 03:53:56   5
  6 Алексеева Елена           Россия                 7 02:16:29   4 00:46:51   7 01:46:10 04:49:30   6
  7 Кочура Ірина              Сумська                4 01:12:57     not star   4 01:10:36 02:23:33   7 2-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W45

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Лозова Лариса             Сумська                             1 00:49:37     DSQ      00:49:37   1 1-ном.прог.
  2 Гостищева Светлана        Россия                                not star     DSQ      00:00:00    
  3 Постельняк Світлана       Сумська                               not star     DSQ      00:00:00    
  4 Шубіна Вікторія           Сумська                               DSQ          DSQ      00:00:00    

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W50

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Панченко Валентина        Сумська                1 00:57:39   1 00:30:25   1 01:08:21 02:36:25   1
  2 Товажнянська Жанна        Харківська             2 01:14:13   3 01:01:36   3 01:57:32 04:13:21   2
  3 Півень Тетяна             Полтавська                          2 00:34:19   2 01:14:24 01:48:43   3 2-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W55

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Коржова Лариса            Россия                 2 01:20:58   1 00:27:40   2 01:00:09 02:48:47   1
  2 Нетикова Лариса           Харківська             1 01:07:57   4 01:19:59   4 01:42:09 04:10:05   2
  3 Горбунова Тетяна          м. Київ                             2 00:30:13   1 00:57:46 01:27:59   3 2-ном.прог.
  4 Сухарєва Тетяна           Сумська                             3 00:33:47   3 01:10:42 01:44:29   4 2-ном.прог.

M10 M12 M14 M16 M18 M21A M21E M40 M50 M60 M70 W10 W12 W14 W16 W18 W21A W21E W40 W45 W50 W55 W60


W60

                                                  15.06.12     16.06.12     17.06.12      Підсумок
№ п/п Прізвище, ім'я учасника  Команда            Місце  Час   Місце  Час   Місце  Час      Час  Місце  Примітка
  1 Новикова Людмила          Россия                 3 00:52:16   1 00:20:26   1 00:25:50 01:38:32   1
  2 Отрешко Наталья           Харківська             2 00:47:19   2 00:32:51   2 00:36:01 01:56:11   2
  3 Шахова Віра               Харківська             1 00:44:37   3 00:36:48   3 00:45:09 02:06:34   3
  4 Гловацкая Ирина           Харківська                            not star              00:00:00